…ale szybko zmienisz zdanie!

Marta Baran 24 lipca 2021 15:27

Planując podróż decydujemy się na sprawdzone, znane miejsca. Według statystyk Polacy najczęściej odwiedzają Hiszpanię, Włochy, Stany Zjednoczone oraz Anglię. Jednak na świecie jest wiele pięknych, a przy okazji niedocenionych miejsc, które warto odwiedzić. Zobacz te, o których nawet raz nie pomyślałeś, aby je odwiedzić, a to idealne kierunki na lato 2021! Może jeszcze nie zaplanowaliście urlopu i chcielibyście wybrać się w nieznane? Z pewnością nie będziecie żałować! 

1/5
Copyright @@Instagram @zakher_travel_kazahstan
1/5

Kazachstan

Chcesz się oderwać od miejskiego zgiełku? Koniecznie zaplanuj podróż do Kazachstan. To idealne miejsce dla miłośników natury oraz górskiego krajobrazu.

2/5
Copyright @@Instagram @visitmoldova
2/5

Mołdawia

To kraj, w którym można zobaczyć najpiękniejsze winnice i skosztować wina docenianego przez koneserów na całym świecie.

3/5
Copyright @@Instagram @visitestonia
3/5

Estonia

Aby wybrać się w niezapomnianą podróż nie trzeba przemierzać całego świata. Godnym polecenia miejscem jest Stare Miasto w Talinie - prawdziwa perła średniowiecznej architektury.

4/5
Copyright @@Instagram @visitfaroeislands
4/5

Wyspy Owcze

Godnym polecenia miejscem jest miasteczko Torshavn - zachwyca swoją architekturą.

5/5
Copyright @@Instagram @visitguernsey
5/5

Wyspy Guernseya

Wyspa położona przy francuskim wybrzeżu kanału La Manche, o której mało kto słyszał. Miejsce warte polecenia przede wszystkim osobom kochającym zwiedzanie. Najciekawszą atrakcją turystyczną jest najmniejsza kaplica na świecie oraz dom francuskiego pisarza Victora Hugo.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?