…ale szybko zmienisz zdanie!

Marta Baran 11 marca 2019 14:30

Planując podróż decydujemy się na sprawdzone, znane miejsca. Według statystyk Polacy najczęściej odwiedzają Hiszpanię, Włochy, Stany Zjednoczone oraz Anglię. Jednak na świecie jest wiele pięknych, a przy okazji niedocenionych miejsc, które warto odwiedzić.

1/5
Copyright @@Instagram @zakher_travel_kazahstan
1/5

Kazachstan

Chcesz się oderwać od miejskiego zgiełku? Koniecznie zaplanuj podróż do Kazachstan. To idealne miejsce dla miłośników natury oraz górskiego krajobrazu.

2/5
Copyright @@Instagram @visitmoldova
2/5

Mołdawia

To kraj, w którym można zobaczyć najpiękniejsze winnice i skosztować wina docenianego przez koneserów na całym świecie.

3/5
Copyright @@Instagram @visitestonia
3/5

Estonia

Aby wybrać się w niezapomnianą podróż nie trzeba przemierzać całego świata. Godnym polecenia miejscem jest Stare Miasto w Talinie - prawdziwa perła średniowiecznej architektury.

4/5
Copyright @@Instagram @visitfaroeislands
4/5

Wyspy Owcze

Godnym polecenia miejscem jest miasteczko Torshavn - zachwyca swoją architekturą.

5/5
Copyright @@Instagram @visitguernsey
5/5

Wyspy Guernseya

Wyspa położona przy francuskim wybrzeżu kanału La Manche, o której mało kto słyszał. Miejsce warte polecenia przede wszystkim osobom kochającym zwiedzanie. Najciekawszą atrakcją turystyczną jest najmniejsza kaplica na świecie oraz dom francuskiego pisarza Victora Hugo.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.