…ale szybko zmienisz zdanie!

Marta Baran 3 lipca 2022 12:30

Planując podróż decydujemy się na sprawdzone, znane miejsca. Według statystyk Polacy najczęściej odwiedzają Hiszpanię, Włochy, Stany Zjednoczone oraz Anglię. Jednak na świecie jest wiele pięknych, a przy okazji niedocenionych miejsc, które warto odwiedzić. Zobacz te, o których nawet raz nie pomyślałeś, aby je odwiedzić, a to idealne kierunki na lato 2022! Może jeszcze nie zaplanowaliście urlopu i chcielibyście wybrać się w nieznane? Z pewnością nie będziecie żałować! 

1/5
Copyright @@Instagram @zakher_travel_kazahstan
1/5

Kazachstan

Chcesz się oderwać od miejskiego zgiełku? Koniecznie zaplanuj podróż do Kazachstan. To idealne miejsce dla miłośników natury oraz górskiego krajobrazu.

2/5
Copyright @@Instagram @visitmoldova
2/5

Mołdawia

To kraj, w którym można zobaczyć najpiękniejsze winnice i skosztować wina docenianego przez koneserów na całym świecie.

3/5
Copyright @@Instagram @visitestonia
3/5

Estonia

Aby wybrać się w niezapomnianą podróż nie trzeba przemierzać całego świata. Godnym polecenia miejscem jest Stare Miasto w Talinie - prawdziwa perła średniowiecznej architektury.

4/5
Copyright @@Instagram @visitfaroeislands
4/5

Wyspy Owcze

Godnym polecenia miejscem jest miasteczko Torshavn - zachwyca swoją architekturą.

5/5
Copyright @@Instagram @visitguernsey
5/5

Wyspy Guernseya

Wyspa położona przy francuskim wybrzeżu kanału La Manche, o której mało kto słyszał. Miejsce warte polecenia przede wszystkim osobom kochającym zwiedzanie. Najciekawszą atrakcją turystyczną jest najmniejsza kaplica na świecie oraz dom francuskiego pisarza Victora Hugo.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.