Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame
Domy gwiazd

Maffashion pokazała zdjęcia swojego mieszkania w Warszawie. Będzie w nim robić sesje na Instagram

Wygląda jak z katalogu wnętrzarskiego!

Marta Cieplak 14 stycznia 2022 19:30
Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek, a przy tym także mamą małego Bastka i współwłaścicielką modowej marki Epram. W ubraniach jej projektu chodzą m.in siostry Kardashian i Kris Jenner. Maff nawet po narodzinach syna nie zwolniła tempa – dalej prowadzi swój Instagram, bierze udział w kampaniach, a teraz także kończy urządzanie swojego lokum przeznaczonego na sesje zdjęciowe. Właśnie pokazała zdjęcia wnętrz - robią wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion oprowadziła fanów po swoim nowym domu! „Nie mogę się powstrzymać”

Mieszkanie Maffashion do zdjęć na Instagram

W 2021 roku Maffashion wraz ze swoim partnerem, Sebastianem Fabjańskim kupili dom pod Warszawą, który stał się ich rodzinną oazą. W prostych, minimalistycznych, ale przytulnych wnętrzach, para wychowuje swojego synka i spędza czas z dala od paparazzi. Jednak okazuje się, że to nie jej jedyna nieruchomość. Julia Kuczyńska ma także mieszkanie w Warszawie, które właśnie kończy urządzać. Jak sama mówiła jakiś czas temu: „Nie będę tutaj mieszkać, bo dom rodzinny wybudowaliśmy. Będę tu może pomieszkiwać. Jak przyjadą jacyś bliscy, to będą mieli gdzie się zatrzymać. Nie będę tego mieszkania wynajmowała. Będę tutaj robiła zdjęcia, będę tutaj przebywała, jak będę w centrum. Będę to mieszkanie wynajmować do sesji zdjęciowych”.

Pod opublikowanym teraz postem napisała: 

Szybkie rozmieszczenie na szybko 🙃 i działam dalej. Jeśli możecie podać w komentarzach jakieś spoko namiary na zasłony, donice itd będę wdzięczna

Mieszkanie jest wykończone w jasnych kolorach i z dbałością o detale, które mogą wyglądać świetnie na zdjęciach. Mowa tu o sztukaterii na ścianach, oryginalnej płaskorzeźbie w kuchni czy zjawiskowych meblach w stylu retro i balijskim. To nietypowe połączenie, ale wygląda doskonale.

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion pokazała swoją figurę 5 miesięcy po porodzie!

W mieszkaniu widać inspiracje zaczerpnięte z dalekich podróży.

apartament Maffashion
Fot. Instagram Maffashion

W kuchni zachwyca nie tylko ściana okien, ale także ogromny stół, którego blat wykonany jest z jednego kawałka drewna.

apartament Maffashion w centrum
Fot. Instagram Maffashion

A salon wygląda jak sklep z designerskimi meblami. 

apartament Maffashion w centrum Warszawy
Fot. Instagram Maffashion

Co ciekawe, przeglądając konto Maffashion na Instagramie można zauważyć, że mimo, iż mieszkanie nie jest jeszcze w pełni gotowe, to blogerka wykonała w nim już kilka sesji. Czekamy na kolejne!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.