maffashion-twarz-ciaza-wypryski-5
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion pokazała swoją figurę 5 miesięcy po porodzie!

"Hot mama!"

Paulina Filipowicz 5 lutego 2021 17:29
maffashion-twarz-ciaza-wypryski-5
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami na początku września 2020. Zarówno blogerka, jak i aktor chronią swoje życie prywatne, dlatego długo ukrywali informacje o ciąży. Gdy mały Bastian pojawił się już na świecie, Maffashion zaczęła częściej dzielić się swoimi przemyśleniami i poradami, by wspierać i jednoczyć się z innymi młodymi mamami. Gwiazda bardzo szczerze mówiła o swoim wyglądzie po porodzie i pokazywała, jak wygląda i zmienia się jej ciało. Teraz postanowiła podzielić się wyglądem swojej sylwetki 5 miesięcy po narodzinach synka!

Maffashion pokazała swoją figurę 5 miesięcy po porodzie

Maffashion od kiedy została mamą, pokazuje na Instagramie prawdziwe realia życia, bez filtrów czy Photoshopa. Gwiazda pozuje bez makijażu, w za dużych ubraniach, a do tego odważyła się pokazać, jak wygląda jej brzuch zaledwie kilka dni po porodzie. Odważnie też mówiła o akceptacji ciała i szacunku do samej siebie.

„Po urodzeniu jest połóg. Trzeba dać sobie czas dojść do siebie. Jestem dla siebie wyrozumiała. Szanuję moje ciało za to, jaki kawał roboty wykonało - dało nowe życie” - wyznała Julia Kuczyńska w rozmowie z fanami podczas Q&A. Jak sama zdradziła, w ciąży przytyła 16 kilogramów. „Już większość zrzuciłam. Potem zabiorę się za skórę na brzuchu, ale nic na "już" - zdradziła młoda mama.

maffashion-cialo-po-porodzie
Fot. maffashion_official

Pierwsze efekty powrotu do dawnej sylwetki było widać już w październiku, kiedy Maffashion wyznała, że schudła 10 kg. Co jakiś czas Julia Kuczyńska relacjonowała postępy, zaznaczając, że nie stosuje żadnych restrykcyjnych diet czy morderczych treningów. Podkreśliła natomiast, iż daje czas swojemu ciału na regenerację i dba o dobre odżywianie na co dzień. Teraz Maffashion opublikowała zdjęcie, na którym widać jej sylwetkę 5 miesięcy po porodzie. Fani nie kryli zachwytu nad świetną formą młodej mamy:

"Super forma. Wow!"
"Hot mama"
"Petarda, jak w każdej odsłonie"
"Świetnie wyglądasz! Nigdy nie powiedziałbym, że byłaś w ciąży"
"Zazdroszczę figury" - pisały internautki pod zdjęciem Maffashion.

Trzeba przyznać, że Julia Kuczyńska szybko wróciła do formy i zachwyca szczupłą sylwetką!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?