Opozda chudnie w oczach
Fot. Instagram
domy gwiazd

Joanna Opozda pokazała mieszkanie! Robi wrażenie…

Wnętrza zachwycają luksusem!

Redakcja VIVA! 5 stycznia 2021 15:30
Opozda chudnie w oczach
Fot. Instagram

Młoda polska aktorka Joanna Opozda pochodzi z Buska-Zdroju, ale teraz na stałe mieszka w Warszawie. Ostatnio o gwieździe jest naprawdę głośno. Zeszły rok dla Opozdy z pewnością był wyjątkowy - zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. W 2020 ogłosiła swój związek z Antkiem Królikowskim. Joanna jest aktywna na Instagramie - jej profil obserwuje już ponad 323 tysiące followersów. Widać, że popularność aktorki rośnie. Gwiazda chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. Sensację wzbudzają oczywiście posty z ukochanym, ale zdjęcia z pięknego mieszkania Opozdy nie pozostają w tyle…

Mieszkanie Joanny Opozdy - jak wyglądają wnętrza?

Joanna Opozda zaaranżowała swoje mieszkanie w prosty, praktyczny, ale zarazem bardzo elegancki sposób. Mimo że jej mieszkanie w nowoczesnym bloku nie wydaje się być zbyt duże, urządzone jest wygodnie. W środku znajdują się salon, kuchnia, łazienka oraz sypialnia. W przedpokoju Opozda postawiła na duże lustro - to sprytny aranżacyjny trik - idealnie powiększa optycznie przestrzeń.

Oczywiście głównym pomieszczeniem, w którym skupia się życie domu jest salon. Jak Joanna go urządziła? We wnętrzu króluje duża kanapa w pięknym, ponadczasowym jasnoszarym kolorze. Dwa niewielkie stoliki kawowe w złotym kolorze przełamują prostotę sofy. Beżowy dywan dodaje pomieszczeniu przytulnego charakteru.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!