Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
DOMY GWIAZD

Dom na polskiej wsi jest dla Joanny Kulig prawdziwą oazą. To odskocznia od zagonionego życia w Stanach Zjednoczonych

Jak gwiazda spędza czas w Polsce?

Redakcja VIVA! 30 kwietnia 2024 13:14
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Główna rola w filmie „Zima wojna” okazała się dla Joanny Kulig trampoliną do międzynarodowego sukcesu. Doceniły ją największe osobistości ze świata kina, a w tym roku została członkinią Amerykańskiej Akademii Filmowej! Od kiedy jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie, zmuszona była przenieść się na stałe do USA. Jednak to na polskiej wsi gwiazda szuka ukojenia.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda dom Małgorzaty Foremniak. Zamiast przepychu, aktorka stawia na intymność i eklektyczny styl

Jak wygląda życie Joanny Kulig?

Pomimo że aktorka odnosi światowe sukcesy, niezmiennie ujmuje swoich fanów naturalnością i otwartością. W mediach społecznościowych od czasu do czasu dzieli się tym, jak wygląda jej życie. Choć jest wielką gwiazdą, prywatnie wcale nie otacza się luksusami. W Polsce na stałe mieszka w Warszawie z mężem Maćkiem Bochniakiem i synem Jasiem. Chętnie wraca też na polską wieś — miejsce swojego pochodzenia.

Joanna Kulig nie zapomina o swoich korzeniach

41-letnia gwiazda dorastała w niewielkiej wsi Muszynka w okolicach Krynicy-Zdroju. Tam stawiała swoje pierwsze kroki w rozwoju artystycznym — najpierw w kościelnym chórze, następnie w szkole muzycznej w klasie fortepianu.

Pomimo ciągłego zabiegania i wielkich sukcesów aktorka nie zapomina o swojej ukochanej wsi. Jakiś czas temu wystąpiła tam nawet podczas dożynek. Zaśpiewała wtedy piosenkę „Dwa serduszka” z filmu „Zimna wojna”, za którą widzowie ją pokochali.

CZYTAJ TEŻ: Luksusowy dom Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha jest pełen romantycznych akcentów. To prawdziwa oaza spokoju!

Zobaczcie, jak wygląda życie Joanny Kulig w Polsce i za granicą!  

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 06.05.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.