Niektórych związków możecie już nie pamiętać

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2020 11:59

Antoni Królikowski przez lata przyzwyczaił nas, że ma bardzo pojemne serce. Liczba jego związków, które zauważyły media, pozwoliła stworzyć listę relacji, które niestety przeszły już do historii... Wczoraj o zakończeniu związku z synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego poinformowała Joanna Opozda. Gwiazda podkreśliła, że życzy byłego ukochanemu wszystkiego, co najlepsze.

Ale nie ze wszystkimi byłymi partnerkami 31-latka łączą dziś świetne relacje. Z jakimi jeszcze pięknościami aktor był w przeszłości? 

1/7
Antoni Królikowski, Laura Breszka 2014
Copyright @Pawel Mazurek / Studio69 / Forum
1/7

Laura Breszka i Antek Królikowski zaczęli spotykać się w 2012 roku. Dla aktora związek musiał być dla wyzwaniem, ponieważ ukochana miała już córkę z poprzedniej relacji. 23-latek długo wykazywał się dojrzałością i wsparciem, jednak latem 2014 aktorka miała od niego odejść. Według Faktu Antoni miał za często imprezować.

2/7
Antek Królikowski, Samuela Górska
Copyright @Krzysztof Jarosz / Forum
2/7

Świeżo po rozstaniu z Laurą Breszką, aktor związał się z Samuelą Górską (uczestniczką 4. edycji Top Model). Zakochani pojawili się razem na jednej z imprez show-biznesowych. Para szybko zakończyła jednak swoją relację – do dziś nie wiadomo dlaczego. Dziś Samuela jest zaręczona z innym modelem - Rafałem Torkowskim.

3/7
Antek Królikowski, Kasia Sawczuk
Copyright @Grazyna Myslinska / Forum
3/7

Osiem lat różnicy i związek pełny skrajnych emocji. Kasia Sawczuk i Antek Królikowski byli według wielu dla siebie stworzeni, ale parę tworzyli tylko niecałe dwa lata. Wszystko zaczęło się psuć, gdy aktorzy zamieszkali razem. Według informatorów problemem zakochanych stała się też niewierność…

4/7
Antoni Królikowski, Joanna Jarmołowicz
Copyright @Baranowski/Akpa
4/7

W 2015 roku aktor pojawił się na kilku wydarzeniach kulturalnych trzymając za rękę kolejną piękną aktorkę – Joannę Jarmołowicz. Artyści wkrótce się rozstali, ale 26-latka jest dziś partnerką brata Antoniego. Wraz z Janem Królikowskim są od września 2019 roku rodzicami małego Józefa.

5/7
Antoni Królikowski, Julia Wieniawa
Copyright @Krzysztof Jarosz / Forum
5/7

Lata 2017-2018 to czas, w którym kwitła miłość Julii Wieniawy i popularnego aktora. Niestety i ta relacja nie przetrwała.  „Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie”, wyjaśniała potem w Vivie! aktorka młodsza od swojego eks o 9 lat.

6/7
Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na MasterCard Off Camera
Copyright @ONS
6/7

Kolejną dziewczyną aktora była Kasia Dąbrowska, która nigdy nie była związana z show-biznesem. Blondwłosej piękności zależało, by i w trakcie związku z Antkiem, tak pozostało. Para pojawiła się jednak razem np. na festiwalu Mastercard OFF Camera w Krakowie. Dziś ich miłość to przeszłość, a powody rozstania się nieznane.

7/7
Antoni Królikowski, byłe dziewczyny
Copyright @Instagram Joanny Opozdy
7/7

Chwilę po Świętach Bożego Narodzenia 2020 Joanna Opozda poinformowała, że i ona nie jest już w związku z Antonim Królikowskim. Para spotykała się od kilku miesięcy. Aktorka życzyła 31-latkowi w specjalnie wydanym oświadczeniu wszystkiego co najlepsze. Jednocześnie zaapelowała jednak, żeby poukładał swoje sprawy...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…