Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Królikowski potwierdził, że ma kolejną dziewczynę!

Medialne plotki okazały się prawdą

Sabina Zięba 17 lipca 2020 14:00
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Bez wątpienia Antoni Królikowski należy do jednych z najbardziej kochliwych aktorów młodego pokolenia. 31-latek związany był już m. in. z Joanną Jarmołowicz, Katarzyną Sawczuk, Laurą Breszką czy Julią Wieniawą. Ostatnio głośno było o jego rozstaniu po półtorarocznym związku z Katarzyną Dąbrowską. Choć nie opadły jeszcze emocje po kolejnej zakończonej relacji, media obiegła informacja, że aktor znalazł już następną wybrankę. Teraz oficjalnie potwierdził owe doniesienia.

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Zaledwie dwa tygodnie temu media obiegła informacja, że relacja Antka Królikowskiego z Katarzyną Dąbrowską została zakończona. Wówczas o decyzji poinformowała była partnerka aktora na swoim Instagramie, pisząc: „Dziękuję za 1.5 roku. Nie jesteśmy już z Antonim razem”. Choć emocje po tym rozstaniu jeszcze nie opadły, w mediach co rusz pojawiały się pogłoski, że artystka znalazł nową miłość. Niektórzy podejrzewali, że ponownie zbliży się do Julii Wieniawy, z którą pracuje na planie najnowszej komedii romantycznej. Inni z kolei podawali, że próbował zaangażować do owej produkcji przyjaciółkę Mariny Łuczenko-Szczęsnej, Joannę Opozdę i to ona jest wybranką jego serca. Teraz okazało się, że w owych doniesieniach rzeczywiście było ziarno prawdy...

Kilka dni temu paparazzi przyłapali na romantycznej kolacji w jednej z warszawskich restauracji Antka właśnie z Joanną. Prawdopodobnie całe zdarzenie nie odbiłoby się większym echem w mediach, gdyby nie pewien incydent. Otóż podczas pobytu w lokalu, nieuważna kelnerka oblała towarzyszkę aktora lampką prosecco. Według relacji świadków, owe zajście na tyle zdenerwowało Opozdę, że bardzo niemiło skomentowała zachowanie pracownicy restauracji. 

Teraz sytuację postanowił załagodzić Królikowski, przy okazji przyznając, że... rzeczywiście spotyka się z Joanną! W specjalnym oświadczeniu dla serwisu pudelek.pl, napisał: „Drogi Pudelku! Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i... Jest dramat! Ubrania: sukienka, koszulka, spodnie - nadają się już tylko do prania, ale wcześniej marzysz o tym, żeby przebrać mokre ciuchy, bo o 22 ciepło już nie jest... Prosisz więc o zapakowanie jedzenia na wynos, płacisz i szykujecie się do ewakuacji. Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego przepraszam, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł...”.

Cała afera wzbudziła wielkie zaciekawienie relacją łączącą dwójkę aktorów. Wszelkie spekulacje uciął jednak Antek w rozmowie z Plejadą, potwierdzając: „Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje”.

Wiele osób jednak zamiast cieszyć się szczęściem Królikowskiego, uważa, że jest to bardzo nietaktowne. Mają to za zupełny brak szacunku dla poprzedniej partnerki. Zwracają także uwagę, że aktor nie ma nawet okresów przeżywania rozstania czy refleksji w samotności, tylko momentalnie wskakuje w kolejną relację.

A wy jak myślicie? Uważacie, że tym razem to będzie ta jedyna?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.