Opozda chudnie w oczach
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Joanna Opozda chudnie w oczach! Czy są powody do obaw?

Fani zaniepokojeni szczupłą sylwetką gwiazdy!

Aleksandra Frankowska 10 grudnia 2020 15:27
Opozda chudnie w oczach
Fot. Instagram

Rok 2020 dla Joanny Opozdy z pewnością był tym szczęśliwym. W tym roku ogłosiła bowiem swój związek z Antkiem Królikowskim, który w show biznesie budził wiele kontrowersji. Do tej pory znana głównie ze znajomości z Mariną, stała się dziewczyną prawdziwego celebryty. Zainteresowanie mediów stało się ogromne, a byłe dziewczyny Królikowskiego co jakiś czas złośliwie komentowały nowy związek gwiazdora. Joanna Opozda pochwaliła się na Instagramie najnowszymi zdjęciami, gdzie widać, ze bardzo schudła. Czyżby życie wśród fleszy miało na to wpływ? Fani są wyraźnie zaniepokojeni.

Joanna Opozda bardzo schudła

Młoda aktorka udostępniła niedawno zdjęcie z ukochanym psem Marylin, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Zauważyli, że Opozda bardzo schudła, zwłaszcza na twarzy. Jej nowy wygląda skomentował również Krzysztof Gojdź, zmartwiony i zatroskany, aby już nie chudła, bo jest piękna.

Opozda o związku z Królikowskim

Chociaż Joanna Opozda niewiele mówi o nowej relacji, chętnie chwali się zdjęciami z ukochanym na swoim Instagramie. Kiedy tylko jest to możliwe, pozują wspólnie na ściankach podczas premier. Widać, że Anek wyraźnie zmienił swój styl dla Joanny na bardziej elegancki, stylowy. Myślicie, że do siebie pasują? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?