Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się! Aktorka wydała oświadczenie

„Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy…”, napisała

Rafał Kowalski 29 grudnia 2020 19:14
Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS

Niecałe pół roku Antek Królikowski i Joanna Opozda tworzyli zgodny i szczęśliwy związek. Według internautów para pasowała do siebie wizualnie, lecz niestety nie wystarczyło to, by zakochani weszli w 2021 razem. O rozstaniu jako pierwsza poinformowała aktorka.

Joanna Opozda nie jest już z Antonim Królikowskim. Oświadczenie

Kilka godzin temu w sieci pojawił się wpis Joanny Opozdy, z którego dowiadujemy się, że 32-latka nie jest już partnerką syna Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. „W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze”, napisała aktorka.

Co wydarzyło się między zakochanymi? Tego dokładnie nie wiadomo, choć w dalszej części oświadczenia Joanna Opozda wspomniała o tym, że Antek Królikowski nie był idealny. „Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku”, zakończyła Joanna Opozda.

Wśród fali spekulacji na temat tego, co nie udało się w związku artystów, pojawiła się wypowiedź anonimowego informatora Pudelka. „Antek kocha inną, swoją byłą. [...] Rzucił Opozdę dwa dni przed Wigilią. Joanna zabrała wszystkie swoje rzeczy z nowego domku Królikowskiego w Konstancinie”, miało twierdzić źródło portalu. Ile ma to wspólnego z prawdą? O tym zapewne dowiemy się podczas najbliższego wywiadu z Antonim lub Joanną.

Obojgu życzymy wszystkiego, co najlepsze. Lubiliście tę parę? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.