Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski
domy gwiazd

Jak Edyta Pazura urządziła pokój najmłodszej córki? Jest pięknie!

Gwiazda zdecydowała się od nowa zaaranżować wnętrze…

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2021 17:30
Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski

Edyta Pazura na swoim profilu na Instagramie udowadnia, że ma świetny gust. Żona Cezarego Pazury wspaniale urządziła ich wspólny dom, a każde z pomieszczeń prezentuje się naprawdę ciekawie. To właśnie na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia z wnętrz domu. Niedawno opublikowała post, w którym możemy podziwiać pięknie zaaranżowany taras. Teraz przyszedł czas na pokój najmłodszej córki sławnej pary - trzyletniej Rity. Pokój przeszedł metamorfozę, którą oczywiście nadzorowała Edyta.

Czytaj też: Edyta Pazura remontuje dom. Pokazała swoje nowe biuro!

We wnętrzu pokoju Rity dominuje szarość, ale pomieszczenie wcale nie jest ponure. Dziewczynka rośnie i pokój zmienia się razem z nią. Z wnętrza zniknęło dziecięce łóżeczko, a kanapa została przesunięta spod okna. Więcej jest też kolorowych zabawek - przeważają pluszaki i klocki. Na jednej ze ścian znajduje się modna tapeta z błękitnymi balonami - takie wnętrze sprzyja budowaniu kreatywności w dziecku. Edyta Pazura wie, że to, co otacza malucha ma ogromne znaczenie. W poście napisała:

To od nas rodziców zależy jak przedstawimy naszym dzieciakom świat. Czarno-biały? Czy kolorowy? Ja wolę opcję numer dwa :)

Zobacz również:  Edyta Pazura wyznała, że cierpi na Hashimoto. Pokazała, jak choroba zmieniła jej twarz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.