Edyta Pazura metamorfoza n hn
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Pazura remontuje dom. Pokazała swoje nowe biuro!

Urządziła je w zaskakującym miejscu!

Redakcja VIVA! 28 kwietnia 2021 19:31
Edyta Pazura metamorfoza n hn
Fot. East News

Edyta Pazura nawet w domu odkrywa przed nami swoje kolejne talenty i oblicza, jakich wcześniej nie znaliśmy. Jest nie tylko świetną mamą i dobrze zorganizowaną bizneswoman, ale też osobą, która poświęca wiele uwagi wnętrzom, w których mieszka. Żona Cezarego Pazury regularnie pokazuje na Instagramie wnętrza domu, który urządziła w dużej mierze według własnych pomysłów. Teraz pokazała swoje nowe biuro! Urządziła je w nietypowym miejscu!

Edyta Pazura remontuje dom. Pokazała swoje nowe biuro

Edyta Pazura jest nie tylko menadżerem i pasjonatką fotografii oraz dobrej kuchni. Gwiazda jest również mamą trójki dzieci. Choć jak podkreśla, macierzyństwo to dla niej najważniejsza rola, angażuje się w wiele zawodowych wyzwań, a jednym z nich jest prowadzenie bloga Just Keep Livining. Przeczytacie na nim ważne teksty o relacjach, rodzinie, wartościach, ale również zasięgniecie modowych porad. Okazuje się, że dla Edyty żadne wyzwanie nie jest straszne - nawet samodzielne urządzenia wnętrz!

Teraz postanowiła dodać kolejne stylowe akcenty do wyjątkowych przestrzeni. Na swoim Instagramie zaprezentowała relacje z urządzania nowego gabinetu, które zaaranżowała w... piwnicy!

"Piwnica nie piwnica, progres widać. Biuro jak malowane." - napisała pod zdjęciem Edyta.

Jak Wam się podobają nowe wnętrza w domu Edyty Pazury?

edyta pazura gabinet
Fot. Instagram Stories @edyta_pazura

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.