Edyta Pazura, salon
Fot. Instagram/Edyta Pazura
Domy gwiazd

Edyta Pazura pokazała wnętrze zjawiskowego salonu!

Jak mieszka Cezary Pazura z żoną?

Aleksandra Frankowska 31 maja 2021 11:27
Edyta Pazura, salon
Fot. Instagram/Edyta Pazura

Edyta Pazura słynie z wyjątkowego gustu. Żona Cezarego Pazury przepięknie urządziła ich wspólny dom, a teraz podwójnie zachwyca się salonem. Na swoim profilu na Instagramie wrzuciła zdjęcie ukończonego wnętrza, które jest jej prawdziwą dumą, tym bardziej, że doprowadzenie go do takiego stanu trwało aż 5 lat. Jak wygląda salon Edyty Pazury i jej męża?

Czytaj też: Edyta Pazura remontuje dom. Pokazała swoje nowe biuro!

Edyta Pazura pokazała wnętrza domu i przy okazji salonu

Żona Cezarego Pazury od kilku lat prowadzi lifestylowego bloga, gdzie pokazuje, w jaki sposób urządza wnętrza ich wspólnego domu. Tym razem na warsztat wzięła salon, który wzbudza szczególną uwagę. Dopracowany został tutaj każdy detal.

Pamiętam, jak projektowałam meblościankę i mierzyłam po nocach sprzęt RTV i nagrody Czarka, aby na pewno pomieściły się na półkach - wspomina.

We wnętrzu znajdują się przepiękne szafki, które nawiązują swoim designem do okiennic. Widać tam wszystkie nagrody Cezarego Pazury. Nie brakuje również książek i płyt. Edyta Pazura zadbała również o mini szklarnie, gdzie hoduje małe, ozdobne dynie.

Zobacz również:  Edyta Pazura wyznała, że cierpi na Hashimoto. Pokazała, jak choroba zmieniła jej twarz

Te urocze dodatki są dla mnie tak ważne, że kiedyś na pewno poświęcę im osobny wpis" - zapowiada na swoim blogu Edyta Pazura.

We wnętrzu jest także mnóstwo kwiatów, których donice włożone zostały do jutowych koszy. Dwie przepiękne kanapy zostały wykonane na zamówienie u tapicera. Każdy element w pewien sposób się ze sobą łączy, jak chociażby rattanowy fotel i dekoracyjna lampa sufitowa.

Ponieważ Pazurowie mają trójkę dzieci, we wnętrzu można zauważyć również zabawki. Na szczęście Edyta Pazura, doświadczona mama tej trójki urwisów o tym także pomyślała, wkomponowując do salonu pasujące kosze na zabawki.

Jak Wam się podoba wnętrze salonu Pazurów? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.