Sprawdź jakie to wnętrza!

Redakcja VIVA! 30 listopada 2020 19:32

Minimalizm w swojej klasycznej odsłonie powoli odchodzi w zapomnienie. Jeśli już minimal to w 2021 tylko w wersji cozy. W mieszkaniu w 2021 powinno być przytulnie i ciepło. Królują naturalne tkaniny i tworzywa. Stawiamy na wełnę, drewniane meble, lniane zasłony, wiklinę i dużo ciepłego światła. Nie ma opcji, żeby w naszym domu lub mieszkaniu dominowały zimne kolory. Podobnie latem będziemy aranżować nasze tarasy i balkony. W mieszkaniach stawiamy na miękkie dywany, koce i pledy. Oczywiście otaczamy się dużą ilością miękkich poduszek i kocyków. W ręku konieczny jest stylowy kubek gorącej czekolady z piankami, lub ciepłej zielonej herbaty. W takim klimacie cozy style home, na pewno uda nam się przetrwać pandemię. 

1/6
Cozy style
Copyright @Adobe Stock
1/6

Styl cozy to przede wszystkim kolorystka, w której czujemy się dobrze. Od jasnych beży, ecru, po szarości, brązy i odcienie miodu.

2/6
Cozy style
Copyright @Adobe Stock
2/6

Ciepłe dywany, pledy i kolorowe światełka, wszystko to spowoduje że poczujesz się w swoim mieszkaniu doskonale.

3/6
Cozy style
Copyright @Adobe Stock
3/6

Nie zapomnij o miękkich poduchach! Zrób im miejsce również na parapecie!

4/6
Cozy style
Copyright @Adobe Stock
4/6

Raczej unikaj zimnych odcieni, ale opcja z miętowymi dodatkami również może się sprawdzić!

5/6
Cozy style
Copyright @Adobe Stock
5/6

Światełka, światełka i jeszcze raz światełka. Pomyśl jak ozdobić swoje okna w salonie!

6/6
Cozy style
Copyright @Adobe Stock
6/6

Tak powinna wyglądać Twoja sypialnia w stylu cozy!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.