Co je Donald Trump? McDonald, KFC, pizza
Fot. Instagram.com
VIVA! Tylko u nas

Czemu specjaliści od żywienia są tak zaniepokojeni dietą prezydenta USA? Wiemy, co je Donald Trump! Zdziwicie się!

Barbara Łubko 17 stycznia 2018 08:15
Co je Donald Trump? McDonald, KFC, pizza
Fot. Instagram.com

Prezydent USA i miliarder Donald Trump może korzystać z usług najlepszych szefów kuchni na świecie, ale woli stołować się w McDonaldzie czy KFC? Bardzo możliwe, że od wysublimowanej kuchni Trump woli fast foody! Podczas kampanii prezydenckiej do sieci cały czas trafiały zdjęcia przyszłego prezydenta, jedzącego na pokładzie swojego prywatnego samolotu frytki i Big Maca z McDonalda albo skrzydełka z KFC! Trump nie zmienił swoich zwyczajów po objęciu najważniejszego urzędu w państwie. Ciekawe, czy obsłudze samolotu udaje się donieść ciepłe potrawy z restauracji, a może korzystają z dostawy Uber Eats?
 

Donald Trump je fast food - McDonald, KFC
Fot. Twitter

KFC z dostawą do samolotu? Dla Donalda Trumpa nie ma rzeczy niemożliwych

 

Zobacz także: Wielki horoskop kulinarny 2018! Sprawdź, jakie produkty i potrawy są najlepsze dla Twojego znaku zodiaku!

 

Ulubione potrawy Donalda Trumpa

 

Jedną z ulubionych potraw Trumpa jest mięsna pieczeń. Tak bardzo ją lubi, że nawet podczas nagrania jednego z programów telewizyjnych przygotowywał ją razem z amerykańską Magdą Gessler - Marthą Stewart! Prezydent USA najchętniej je kanapki z takim pasztetem. Dietetycy biją na alarm - wykluczanie z diety warzyw źle wpływa na układ trawienny!

 

Kolejnym daniem, które lubi Trump są steki (najlepiej w towarzystwie ziemniaków). To już zdecydowanie bardziej luksusowa propozycja  w jego menu. Nie zmienia to jednak faktu, że według dietetyków steków nie powinno się jeść za często, a Trump podobno mógłby jej jeść na okrągło. Trump docenia też walory smakowe pizzy. A jakie przekąski preferuje Trump? Najbardziej lubi klasyczne chipsy Lays i waniliowe ciasteczka Keebler Vienna Fingers.

 

Co je Donald Trump? McDonald, KFC, pizza
Fot. Getty Images

Donald Trump uwielbia jeść pizzę!

 

Dietetycy nie pochwalają też rytmu posiłków, który stosuje Trump. Jak sam mówi, najważniejszy jest dla niego obiad, a śniadania zdarza mu się omijać. Jeśli już się na nie decyduje, to wybiera wszystko, co najbardziej tłuste i najmniej zdrowe, a w tym bekon, którego specjaliści od żywienia absolutnie nie polecają!

 

Zobacz także: W łóżku z cheesburgerem, czyli wszystko, czego nie wiecie (i wolelibyście nie wiedzieć) o Donaldzie Trumpie!

 

Trump o swojej diecie

 

Co sam prezydent USA mówi o swoim zamiłowaniu do fast foodów?
 

Lubię wiedzieć, co jem. Lubię „czyste” jedzenie. Dobrze jest mieć świadomość, skąd pochodzi, to co jemy. Tutaj [w restauracjach fast food] jedzenie wytwarza się według standardów, zdradził Trump w wywiadzie dla CNN.No cóż, trudno polemizować z prezydentem USA - Donald Trump ma niewątpliwą rację - w sieciach fast food jedzenie wytwarzane jest według pewnych standardów. Pytanie, na ile zdrowe są te standardy...Zobacz  także: Kourtney Kardashian zdradziła sekret swojej idealnej sylwetki!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.