Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Wiemy, co Doda je na śniadanie. Piosenkarka zdradza sekrety swojej świetnej figury!

Czego unika w swojej diecie?

Paulina Filipowicz 5 listopada 2019 07:02
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda, czyli Dorota Rabczewska, na scenie muzycznej jest już ponad 15 lat, a grono jej fanów nieustannie się powiększa. Doda dawniej lubiła intrygować, jednak z biegiem czasu zrezygnowała z szalonych fryzur oraz kontrowersyjnych stylizacji. Jedna kwestia pozostała niezmienna przez lata kariery Dody - świetna figura artystki. 35-letnia piosenkarka ma 169 cm wzrostu i waży 53 kg, przyznała to kiedyś w jednym z wywiadów. Trzeba przyznać, że Doda ma wzorcową figurę. Jak to robi, że ma taką szczupłą sylwetkę? 

Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Dorota Rabczewska zdradza, co je na śniadanie

Jako dziecko Doda trenowała lekkoatletykę i uczęszczała do szkoły sportowej. Jak przyznaje wokalistka, zgrabną sylwetkę otrzymała po części w genach - tata Doroty jest wspaniałym sportowcem i olimpijczykiem. Karierę sportową przerwała jednak dla artystycznej. Jak utrzymuje zgrabną sylwetkę przez cały rok? Doda dobrze wie, że podstawą dobrej diety jest śniadanie. W rozmowie z Kozaczkiem zdradza, jak wygląda jej poranek – czy pije kawę czy zjada zdrowe śniadanie. "Kawy praktycznie w ogóle nie piję. Naprawdę muszę być bardzo zmęczona albo mieć ważne zadanie, którego zrobienie wymaga ode mnie sztucznego pobudzenia. Staram się rozpocząć dzień od rozgrzania organizmu jakimś naparem ziołowym, żeby go przygotować do kolejnego posiłku, jakim jest dobre duże wartościowe śniadanie" - powiedziała Doda w wywiadzie z Kozaczkiem.

Piosenkarka przyznała również, że omija szerokim łukiem fastfoody, a także alhohol. Wszystkie jej posiłki są planowane, nie ma mowy o spontanicznym podjadaniu. Doda podkreśla również, że pije dużo wody, nie je mięsa, unika glutenu i laktozy. A jaka jest ulubiona potrawa Doroty?  Jak zdradziła wokalistka - zupa pomidorowa jej mamy!  Doda nie ukrywa, że dobre nawyki żywieniowe wynosi się z domu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jabłko czy święty spokój ?😀

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

TAGI #Doda #dieta #kuchnia

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.