Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Domy gwiazd

Anna Mucha pokazała wnętrza pokoju córki Stefanii! Jest bajecznie!

Aktorka ma wyjątkowy gust!

Aleksandra Frankowska 21 maja 2021 12:27
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Skrupulatnie chroni swoje życie prywatne, zwłaszcza dzieci, których ma dwoje. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i pokazała wnętrze pokoju swojej córki Stefanii. Dziewczynka ma bardzo przytulny pokój, w których chętnie uczy się języka angielskiego. Dziewczynka po mamie odziedziczyła również piękne, gęsto włosy. Jak wygląda pokój małej Stefanii?

Czytaj też: Anna Mucha opublikowała odważne zdjęcie! Tego nikt się nie spodziewał…

Anna Mucha pokazała córkę

Aktorka znana przede wszystkim z serialu M jak miłość bardzo chroni swoje życie rodzinne. Nigdy nie pokazuje twarzy swoich dzieci i nie zwierza się z codzienności. Od niedawna wiadomo, że związana jest z Jakubem Wonsem, a para jest bardzo szczęśliwa. Przed laty Anna Mucha była również w relacji z Kubą Wojewódzkim i do tej pory byli partnerzy darzą się dużym sentymentem.

Anna Mucha pokazała pokój córki Stefanii

Tym razem Anna Mucha zrobiła wyjątek i na zdjęciu na Instagramie pokazała fragment pokoju córki oraz samą Stefanię. Dziewczynka ma długie, brązowe i gęste włosy, zupełnie jak jej mama. Na zdjęciu pilnie uczy się języka angielskiego w różowych słuchawkach.

Zobacz też: Sylwestrowa Anna Mucha składa noworoczne życzenia topless!

Pokój dziewczynki jest niewielki i bardzo przytulny. Widać w nim stolik do nauki z komputerem i designerskim krzesłem. Ściany są w kolorze białym, zaś podłoga ciemna. Wszystko komponuje się bardzo przytulnie.

Jak Wam się podoba nieznane dotąd wnętrze w domu Anny Muchy? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.