Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Mucha usunięta z Dance Dance Dance: „Nie rozumiem tej decyzji, ale…”

Kto zastąpi aktorkę w roli jurora?

Rafał Kowalski 9 lutego 2021 11:19
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Trzecia edycja programu Dance Dance Dance zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu produkcja show poinformowała, jakich sześć gwiazdorskich par zmierzy się w tanecznym pojedynku. Przy okazji okazało się, że hit TVP2 będzie miał nowych prowadzących – Tomasza Kammela i Tamarę Gonzalez Pereę zastąpią Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Fani formatu zastanawiali się, czy jakimś zmianom podlegać będzie także jury. Okazuje się, że tak. Pracę w programie straciła wczoraj Anna Mucha.

Anna Mucha o zakończeniu przygody z Dance Dance Dance

We wczorajsze popołudnie na profilu instagramowym Anny Muchy pojawiło się oświadczenie, z którego jasno wynika, że nie zobaczymy już w show aktorki słynącej z kontrowersyjnych wypowiedzi. „Przerwana lekcja jurorowania”, tak gwiazda nazwała cały post… „Program Dance, Dance, Dance to wspaniały i trudny format. bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, zwłaszcza, jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać”, rozpoczęła swoją wypowiedź Anna Mucha, która w drugiej edycji programu faktycznie pozbawiła kilku tańczących gwiazd uśmiechu i podniesionej po występie głowy. Jurorka weszła nawet w konflikt z Kasią Stankiewicz, co nie umknęło uwadze widzów.

Czy właśnie to nie spodobało się Telewizji Polskiej, która zrezygnowała z angażu Anny Muchy do kolejnej edycji show? Tego nie wiadomo… „Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. dziękuje dobrym Duchom i Ludziom z TVP. Dziękuje Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. Dzięki Wam czułam się „na swoim miejscu””, napisała przemiło Anna Mucha i dodała zdanie dotyczących jej emocji. „Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda”, zakończyła swój wpis.

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Oświadczenie Anny Muchy spotkało się z wieloma komentarzami sugerującymi, że widzom będzie brakować aktorki w składzie jury. „Wielka szkoda, byłaś bardzo autentyczna w swoich wypowiedziach. Format wiele straci :/”; „Dramat. Bez Muszki i Kammela to kompletnie nie na sensu…” – brzmiały niektóre komentarze. Znaleźli się jednak i tacy internauci, którzy rozumieją decyzją TVP. „To słuszna decyzja w końcu nikt nie będzie psychicznie mobingować uczestników. Pani wypowiedzi często były poniżej wszelkiej krytyki i widać było ze sprawia to Pani przyjemność”, czytamy.

Na razie nie wiadomo, czy to jedyna zmiana, jaka czeka nas w jury Dance Dance Dance. „Nie możemy Wam zdradzić wszystkiego”, napisali tajemniczo twórcy programu na Instagramie. Przypomnijmy, że poza Anną Muchą uczestników show oceniali w zeszłej edycji Ida Nowakowska i Robert Kupisz.

Niezależnie od opinii tego, co czeka zawodowo Annę Muchę, życzymy jej mnóstwo powodzenia i samych ciekawych projektów. 

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

TAGI #Anna Mucha #TVP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?