Dance Dance Dance, starzy prowadzący zastąpieni
Fot. Jan Bogacz/TVP/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea nie poprowadzą już Dance Dance Dance. Kto ich zastąpi?

Znamy też wszystkich uczestników show TVP2

Rafał Kowalski 7 lutego 2021 15:28
Dance Dance Dance, starzy prowadzący zastąpieni
Fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Trzecia edycja tanecznego show Dance Dance Dance zbliża się wielkimi krokami! Telewizja Polska właśnie potwierdziła pełną listę uczestników zabawy także – ku zaskoczeniu wielu – przedstawiła nowych prowadzących hitowy format. W roli gospodarzy nie zobaczymy już Tamary Gonzalez Perey i Tomasza Kammela.

Kto poprowadzi i zatańczy w Dance Dance Dance 3?

Jak napisano na oficjalnym Instagramie Telewizji Polskiej, w trzeciej edycji show zmierzy się sześć par. Jak na razie największym poparciem internautów cieszą się Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak. W show nie zabraknie też aktorki Anny Matysiak w parze z wokalistą Stanisławem Karpielem-Bułecką a także influencerki Oli Nowak oraz kucharza (który wielokrotnie wygrał już inne programy rozrywkowe) Damiana Kordasa. Wśród uczestników znaleźli się też zgodnie z tradycją, gospodarze Pytania na śniadanie - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Wiele emocji dostarczą widzom ponadto uczestnicy Rolnik szuka żony Marta Paszkin i Paweł Bodzianny oraz artystka kabaretowa Olga Łasak i trener animatorów Paweł Cieślak.

Jednocześnie przedstawiciele Telewizji Polskiej potwierdzili pogłoski o tym, że Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea nie zachowają stanowisk prowadzących Dance Dance Dance. W kolejnej edycji programu widzów będą witać jego byli uczestnicy – Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora. Para dziennikarzy znana jest widzom z Pytania na śniadanie. „Trudno opisać w kilku słowach radość, która nam w tym momencie towarzyszy! Niespełna rok temu, sami stawialiśmy pierwsze kroki na „parkiecie” najbardziej roztańczonego show w Polsce. Dziś to my mamy przyjemność poprowadzić ten okręt! Obiecujemy, że będziemy wspierać, niczym „starszaki”, wszystkich wspaniałych uczestników tego sezonu. Doskonale wiemy, jakie emocje, ile litrów potu i poświęcenia znajduje się na rachunku najpiękniejszej przygody życia, którą zapisaliśmy na kartach naszego życiowego pamiętnika! Widzimy się niebawem!”, napisał na swoim Instagramie prezenter.

A kto pojawi się w jury i czy pozostanie ono w niezmienionym składzie? Internauci już zastanawiają się w komentarzach, czy wyczyny gwiazd ponownie ocenią Anna Mucha, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Co na to TVP? „Nie możemy Wam zdradzić wszystkiego”, napisali tajemniczo na jedno z zapytań na Instagramie.

Dobry ruch twórców programu?  

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka w Dance Dance Dance 3

Robert El Gendy i Małgorzata Opoczowska w Dance Dance Dance 3

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w Dance Dance Dance 3

Ola Nowak i Damian Kordas w Dance Dance Dance 3

Olga Łasak i Paweł Cieślak w Dance Dance Dance 3

Paweł Bodzianny i Maria Paszkin w Dance Dance Dance 3

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?