Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O tym się mówi

Sylwestrowa Anna Mucha składa noworoczne życzenia topless!

Co Wy na to?

Redakcja VIVA! 1 stycznia 2021 18:31
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najbardziej seksownych polskich aktorek. W zeszłym roku w kwietniu 2020, Anna Mucha obchodziła 40-te urodziny. Aktorka z roku na rok prezentuje się coraz lepiej, wygląda kobieco i widać że czuje się świetnie w swoim ciele. Od lat zachwyca nienaganną, kobiecą figurą, seksapilem i poczuciem humoru. Aktorka jest wciąż aktywna w mediach społecznościowych, które jak widać sprawiają jej wiele radości, ma dystans do siebie i zaskakuje fanów nowymi wpisami. Gwiazda często publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Niedawno aktorka pokazała nagranie, na którym śpiewa Last Christmas. Tym razem zaskoczyła internautów intrygującymi życzeniami noworocznymi.

Anna Mucha naga w wannie składa życzenia noworoczne

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu, aktorka pozuje nago w wannie. Prezentuje zgrabne nogi, a biust zasłania napisem "2021". Na ustach oczywiście czerwona pomadka.

No ja już gotowa na powitanie 2021. A jak tam u Was? Mam nadzieję, że w kolejnym roku będziemy już żyć z odsłonięta piersią. Tfu! Twarzą!" - żartuje aktorka.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.