Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O tym się mówi

Sylwestrowa Anna Mucha składa noworoczne życzenia topless!

Co Wy na to?

Redakcja VIVA! 1 stycznia 2021 18:31
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najbardziej seksownych polskich aktorek. W zeszłym roku w kwietniu 2020, Anna Mucha obchodziła 40-te urodziny. Aktorka z roku na rok prezentuje się coraz lepiej, wygląda kobieco i widać że czuje się świetnie w swoim ciele. Od lat zachwyca nienaganną, kobiecą figurą, seksapilem i poczuciem humoru. Aktorka jest wciąż aktywna w mediach społecznościowych, które jak widać sprawiają jej wiele radości, ma dystans do siebie i zaskakuje fanów nowymi wpisami. Gwiazda często publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Niedawno aktorka pokazała nagranie, na którym śpiewa Last Christmas. Tym razem zaskoczyła internautów intrygującymi życzeniami noworocznymi.

Anna Mucha naga w wannie składa życzenia noworoczne

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu, aktorka pozuje nago w wannie. Prezentuje zgrabne nogi, a biust zasłania napisem "2021". Na ustach oczywiście czerwona pomadka.

No ja już gotowa na powitanie 2021. A jak tam u Was? Mam nadzieję, że w kolejnym roku będziemy już żyć z odsłonięta piersią. Tfu! Twarzą!" - żartuje aktorka.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!