Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
o tym się mówi

Anna Mucha opublikowała odważne zdjęcie! Tego nikt się nie spodziewał…

To odpowiedź gwiazdy na wprowadzenie lockdownu!

Redakcja VIVA! 17 marca 2021 19:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha uwielbia szokować. Gwiazda dość często publikuje na swoim profilu na Instagramie odważne zdjęcia w ciekawych stylizacjach albo… niemal nagie! Po środowej decyzji rządu o wprowadzeniu lockodownu na terenie całej Polski, pokazała kolejne zdjęcie, które szybko wywołało dyskusję w sieci. Jak gwiazda postanowiła skomentować sytuację związaną z pandemią koronawirusa?

Anna Mucha opublikowała zdjęcie w odpowiedzi na  ponowny lockdown

Na Instagramie Anna Mucha ma ponad 840 tysięcy followersów i regularnie publikuje nowe posty. Chętnie pisze o tym, co słychać w jej życiu, ale też komentuje różne wydarzenia. Dla aktorki, która od lat występuje na scenie, teraz to właśnie Instagram jest najlepszą platformą do kontaktu z fanami. Nic dziwnego, bo teatry przez dużą część lockdownu są zamknięte. Dla niej, jako artystki to prawdziwy cios. 

Zobacz także: Anna Mucha topless składa życzenia fanom!

Anna od zawsze odważnie wypowiadała się na tematy społeczne. Nigdy nie przejmuje się tym, co pomyślą o niej inni - jest wierna swoim poglądom i ich nie ukrywa. Brała aktywny udział w Strajku Kobiet i na temat ustawy antyaborcyjnej jasno wyraża swoje zdanie. Podobnie jest z… zamknięciem teatrów. Jak Mucha zapatruje się na ponowny, ogłoszony dziś lockdown? Od 20 marca cały kraj zostaje objęty lockdownem, który potrwa wstępnie do 9 kwietnia 2021 roku. Aktorka podsumowała dzisiejsze wiadomości zdjęciem swojej pupy i krótkim komentarzem z jednym hasztagiem w opisie:

no i dupa... #lockdown

Nie dziwi nas jej zły humor - kilka dni temu Mucha wyraziła sowją radość z otwartych teatrów i tego, że pomimo obostrzeń, mogła występować na scenie w sztuce Przygoda z ogrodnikiem, w której gra jedną z głównych ról i której jest producentką. Teraz musi pożegnać się ze sceną na jakiś czas.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.