anna-lewandowska-pokazala-wozek-2-dzieci
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba
o tym się mówi

Anna Lewandowska pokazała wózek Laury! Ta spacerówka kosztuje fortunę!

Jaką marka wybrała gwiazda dla swojej córeczki?

Redakcja VIVA! 7 października 2020 12:30
anna-lewandowska-pokazala-wozek-2-dzieci
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy to świetna para! Razem tworzą szczęśliwą i zgraną rodzinę i ciepły dom dla swoich dwóch córeczek - Klary i malutkiej Laury. Słynne małżeństwo zostało bowiem niedawno po raz drugi rodzicami. Z Klarą i Laura spędzają każdą chwilę. Dziewczynki rosną zdrowo, a dumni rodzice dzielą się z fanami najnowszymi zdjęciami pociech na swoich profilach na Instagramie.

Nowy wózek malutkiej Laury Lewandowskiej - jakiej jest marki i ile kosztuje?

Dzięki ciężkiej pracy Anna i Robert są w stanie zapewnić swoim dzieciom najlepsze produkty. Często, rzeczy z których korzystają pokazują na Instagramie, a ich rodzicielskie wybory są inspiracją dla wielu mam i ojców.

Wózek dla dziecka to naprawdę ważny element dla każdego rodzica. Jakie wózki wybrali Lewandowscy? Klara i Laura jeżdżą wózkami znanej i cenionej firmy Cybex. Malutka Laura miała wózek Priam Spring Blossom Light z gondolą, natomiast wersję spacerową tego wózka Lewandowscy wybrali dla większej Klary. Jaka jest cena takiego modelu? Opcja 2 w 1 (spacerówka i gondola) kosztuje około 7000 zł.

Teraz nadszedł czas na zmainę wóznka dla Laury. Ania i Robert dokonali sprawdzonego wyboru. Nowy wózek Laury to model Cybex Priam. Zestaw ze stelażem i siedziskiem kosztuje około 5 000 złotych.

anna-lewandowska-pokazala-wozek-kobieta-matka-na-instagramie-5
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Trzeba przyznać, że Anna wybrała dla córeczki nie tylko niezwykle praktyczny wózek, ale też zdecydowała się na ponadczasową, elegancką kolorystykę. Połączenie czerni i szarości to doskonały duet barw.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Health, love, happiness. Everyone, without exception, deserves it. It may sound like a cliche, but its true. Do you know what mainly helps to achieve it? ➜sense of self-worth That's why I encourage you to build a healthy relationships with your kids from an early age. Show your support, love. Let's listen, suggest, talk, be there 100%. Let's show our children that they are wonderful, valuable and loved. ______________________ Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku na to zasługuje. Być może zabrzmi to jak banał, ale tak uważam. Wiecie co głównie pomaga osiągnąć powyższe? ➜ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Dlatego zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. Słuchajmy, podpowiadajmy, rozmawiajmy, bądźmy na 100% . Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe, wartościowe i tak bardzo kochane❤️ Tylko tyle i aż tyle. 🎈#Laurka #momlife #momoftwo #annalewandowska #family

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.