Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski obronił pracę magisterską! Jaką dostał ocenę? 

Szczegóły zdradzili pracownicy uczelni...

Rafał Kowalski 6 października 2020 10:59
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski utrzymuje dobrą passę, jeżeli chodzi o sukcesy na boisku i w życiu prywatnym. W zeszłym tygodniu napastnik Bayernu Monachium i reprezentant Polski został najlepszym piłkarzem roku według UEFA, a wczoraj obronił pracę magisterską! Jak mu poszło?

Robert Lewandowski – jakie skończył studia?

W 2017 roku, po dziesięciu latach studiowania wychowania fizycznego o specjalizacji trenersko-menedżerskiej, Robert Lewandowski obronił licencjat. „Robert opisał cały swój życiorys od podwórka do mistrzostwa. Były tam wątki bardzo mocno osobiste, o rodzicach, wsparciu od mamy, żony. Jest dużo o ambicji, rywalizacji. Merytorycznie dysertacja była bardzo dobra, fajnie napisana i na pewno będzie opublikowana”, mówił na temat pracy recenzent piłkarza.

Kolejnym a zarazem naturalnym krokiem kończącym edukację akademicką była obrona pracy magisterskiej. Ta udała się sportowcowi wczoraj! Dzień po jednym z meczów... „Wczoraj czwórka z Herthą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką", czytamy na oficjalnym profilu Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, która poinformowała o sukcesie Roberta Lewandowskiego.

Trzy lata temu SE.pl informowało, że tata Klary i Laury rozpoczął pisanie magisterki o funkcjonowaniu akademii Bayernu Monachium. Ostatecznie jednak piłkarz napisał o analizie składu ciała i wydolności tlenowej studentów Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie.

W sieci zamieszczono też fotografię, na której pozuje szczęśliwy absolwent uczelni. Serdecznie gratulujemy kolejnego tytułu! 

Wczoraj „czwórka” z Hertą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał...

Opublikowany przez Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie Poniedziałek, 5 października 2020

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.