Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski obronił pracę magisterską! Jaką dostał ocenę? 

Szczegóły zdradzili pracownicy uczelni...

Rafał Kowalski 6 października 2020 10:59
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski utrzymuje dobrą passę, jeżeli chodzi o sukcesy na boisku i w życiu prywatnym. W zeszłym tygodniu napastnik Bayernu Monachium i reprezentant Polski został najlepszym piłkarzem roku według UEFA, a wczoraj obronił pracę magisterską! Jak mu poszło?

Robert Lewandowski – jakie skończył studia?

W 2017 roku, po dziesięciu latach studiowania wychowania fizycznego o specjalizacji trenersko-menedżerskiej, Robert Lewandowski obronił licencjat. „Robert opisał cały swój życiorys od podwórka do mistrzostwa. Były tam wątki bardzo mocno osobiste, o rodzicach, wsparciu od mamy, żony. Jest dużo o ambicji, rywalizacji. Merytorycznie dysertacja była bardzo dobra, fajnie napisana i na pewno będzie opublikowana”, mówił na temat pracy recenzent piłkarza.

Kolejnym a zarazem naturalnym krokiem kończącym edukację akademicką była obrona pracy magisterskiej. Ta udała się sportowcowi wczoraj! Dzień po jednym z meczów... „Wczoraj czwórka z Herthą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką", czytamy na oficjalnym profilu Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, która poinformowała o sukcesie Roberta Lewandowskiego.

Trzy lata temu SE.pl informowało, że tata Klary i Laury rozpoczął pisanie magisterki o funkcjonowaniu akademii Bayernu Monachium. Ostatecznie jednak piłkarz napisał o analizie składu ciała i wydolności tlenowej studentów Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie.

W sieci zamieszczono też fotografię, na której pozuje szczęśliwy absolwent uczelni. Serdecznie gratulujemy kolejnego tytułu! 

Wczoraj „czwórka” z Hertą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał...

Opublikowany przez Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie Poniedziałek, 5 października 2020

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.