Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski obronił pracę magisterską! Jaką dostał ocenę? 

Szczegóły zdradzili pracownicy uczelni...

Rafał Kowalski 6 października 2020 10:59
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski utrzymuje dobrą passę, jeżeli chodzi o sukcesy na boisku i w życiu prywatnym. W zeszłym tygodniu napastnik Bayernu Monachium i reprezentant Polski został najlepszym piłkarzem roku według UEFA, a wczoraj obronił pracę magisterską! Jak mu poszło?

Robert Lewandowski – jakie skończył studia?

W 2017 roku, po dziesięciu latach studiowania wychowania fizycznego o specjalizacji trenersko-menedżerskiej, Robert Lewandowski obronił licencjat. „Robert opisał cały swój życiorys od podwórka do mistrzostwa. Były tam wątki bardzo mocno osobiste, o rodzicach, wsparciu od mamy, żony. Jest dużo o ambicji, rywalizacji. Merytorycznie dysertacja była bardzo dobra, fajnie napisana i na pewno będzie opublikowana”, mówił na temat pracy recenzent piłkarza.

Kolejnym a zarazem naturalnym krokiem kończącym edukację akademicką była obrona pracy magisterskiej. Ta udała się sportowcowi wczoraj! Dzień po jednym z meczów... „Wczoraj czwórka z Herthą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką", czytamy na oficjalnym profilu Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, która poinformowała o sukcesie Roberta Lewandowskiego.

Trzy lata temu SE.pl informowało, że tata Klary i Laury rozpoczął pisanie magisterki o funkcjonowaniu akademii Bayernu Monachium. Ostatecznie jednak piłkarz napisał o analizie składu ciała i wydolności tlenowej studentów Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie.

W sieci zamieszczono też fotografię, na której pozuje szczęśliwy absolwent uczelni. Serdecznie gratulujemy kolejnego tytułu! 

Wczoraj „czwórka” z Hertą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał...

Opublikowany przez Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie Poniedziałek, 5 października 2020

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.