Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Laurą. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach!

Rozczulająca fotografia trafiła na Instagram

Redakcja VIVA! 24 września 2020 21:00
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy w maju powitali na świecie drugą córeczkę, Laurę. Niespełna 5-miesięczna dziewczynka rośnie jak na drożdżach! Dumna mama ostatnio dzieliła się z fanami informacją, że ich młodsza pociecha przesypia już całe noce. Tym razem pokazała urocze zdjęcie, na którym unosi Laurę w rękach. 

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcia z Laurą przez Instagram

Jak na blogerkę przystało, Anna Lewandowska stara się utrzymywać stały kontakt z fanami przez media społecznościowe. W sieci jest bardzo aktywna. Niemalże codziennie publikuje posty, w których przekazuje porady dotyczące zdrowego trybu życia i diety, wstawia przepisy, motywuje swoich fanów czy też porusza temat zdrowia psychicznego.

Trenerka i blogerka jest jednak przede wszystkim mamą. Od niecałych pięciu miesięcy wspólnie z mężem wychowuje dwie piękne córeczki, 3-letnią Klarę i malutką Laurę. Chociaż patrząc na opublikowane dzisiaj zdjęcie, nie taką malutką. W mediach społecznościowych Anna Lewandowska od czasu do czasu dzieli się również ujęciami przedstawiającymi rodzinne chwile. Fani z pewnością wyczekują takich postów ze zniecierpliwieniem, ponieważ fotografie naprawdę potrafią rozczulić. Przekonajcie się sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕄𝕚𝕒 𝕤𝕒𝕟 𝕞𝕚𝕒 🙌 @fcbayern ⚽ @_rl9

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Laura Lewandowska rośnie jak na drożdżach!

Druga córeczka Anny i Roberta na początku października będzie miała już pięć miesięcy. Dumna mama podzieliła się uroczym zdjęciem z Laurą na swoim Instagramie. Dziewczynka rośnie w oczach! Ostatnio Anna Lewandowska chwaliła się postępem swojej młodszej pociechy. "Jak cudnie przespać noc. Kto by pomyślał, że to starsze dziecko wstaje wcześniej, a Laurka śpi już całe noce... i to od kilku tygodni", napisała w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała zdjęcie, na którym trzyma swoją córeczka w rękach. Wyglądają razem naprawdę uroczo!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.