Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała basen w domu na Majorce!

Klara i Laura są zachwycone!

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2021 11:27
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna i Robert Lewandowscy kupili niedawno dom na Majorce, gdzie obecnie czas z rodziną, przyjaciółmi i dziećmi spędza Anna, podczas gdy Robert bierze udział w meczach Euro 2021. Na jednym ze zdjęć Anna Lewandowska pozuje w basenie z Klarą – dziewczynki są nim zachwycone. Jak wygląda ogród z basenem Lewandowskich na Majorce?

Czytaj też: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Anna Lewandowska pokazała prywatny basen w domu na Majorce

Nowy dom Lewandowskich to willa o powierzchni 12000 metrów kwadratowych! Anna Lewandowska spędza tam obecnie cudowny urlop, podczas gdy jej mąż gra w meczach reprezentacji Polski.

Na jednym ze zdjęć z Majorki Lewandowska pokazała prywatny basen, w którym spędza czas z córkami. Z pewnością wielu wyobrażało sobie go w ogromnej wielkości – a to klasyczny, dmuchany basen dla dzieci. W którym Klara i Laura szaleją na całego. Towarzyszy im szczęśliwa mama w bikini, a fani przy okazji mogą zobaczyć jej wysportowaną sylwetkę!

Zobacz też: Anna Lewandowska wypoczywa z córkami na wakacjach. Pokazała czułe zdjęcia

Błoga chwila, kiedy bawią się w basenie. Drodzy Rodzice, raczej nie narzekamy na brak aktywności fizycznej, prawda? Bieganie od rana do wieczora za dziećmi to też trening.

Fani są zachwyceni fotografią, która pokazuje jak bardzo normalne jest życie Lewandowskich i jak dbają o swoje dziewczynki! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?