Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała basen w domu na Majorce!

Klara i Laura są zachwycone!

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2021 11:27
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna i Robert Lewandowscy kupili niedawno dom na Majorce, gdzie obecnie czas z rodziną, przyjaciółmi i dziećmi spędza Anna, podczas gdy Robert bierze udział w meczach Euro 2021. Na jednym ze zdjęć Anna Lewandowska pozuje w basenie z Klarą – dziewczynki są nim zachwycone. Jak wygląda ogród z basenem Lewandowskich na Majorce?

Czytaj też: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Anna Lewandowska pokazała prywatny basen w domu na Majorce

Nowy dom Lewandowskich to willa o powierzchni 12000 metrów kwadratowych! Anna Lewandowska spędza tam obecnie cudowny urlop, podczas gdy jej mąż gra w meczach reprezentacji Polski.

Na jednym ze zdjęć z Majorki Lewandowska pokazała prywatny basen, w którym spędza czas z córkami. Z pewnością wielu wyobrażało sobie go w ogromnej wielkości – a to klasyczny, dmuchany basen dla dzieci. W którym Klara i Laura szaleją na całego. Towarzyszy im szczęśliwa mama w bikini, a fani przy okazji mogą zobaczyć jej wysportowaną sylwetkę!

Zobacz też: Anna Lewandowska wypoczywa z córkami na wakacjach. Pokazała czułe zdjęcia

Błoga chwila, kiedy bawią się w basenie. Drodzy Rodzice, raczej nie narzekamy na brak aktywności fizycznej, prawda? Bieganie od rana do wieczora za dziećmi to też trening.

Fani są zachwyceni fotografią, która pokazuje jak bardzo normalne jest życie Lewandowskich i jak dbają o swoje dziewczynki! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.