Anna Lewandowska pokazuje mapę swoich niedoskonałości
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
stylizacje gwiazd

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym za prawie 2000 zł!

Gwiazda wygląda olśniewająco… Jaki strój wybrała?

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2021 11:30
Anna Lewandowska pokazuje mapę swoich niedoskonałości
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z tych polskich gwiazd, które zachwycają doskonałą figurą. I choć, jaka sama przyznaje, jej ciało ma niedoskonałości, to jednak Anna dzięki treningom i zbilansowanej diecie wygląda świetnie. Nic więc dziwnego, że latem chętnie eksponuje swoje ciało w seksownych kostiumach kąpielowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała ostatnio zdjęcie w pięknym stroju, którego cena może przyprawić o zawrót głowy! Jednoczęściowy strój zachwyca…

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z porodówki. Wspomina narodziny Klary

Anna Lewandowska w biało-czarnym kostiumie kąpielowym The Attico

Gwiazda wybrała jednoczęściowy model kostiumu kąpielowego od powstałej w 2016 roku włoskiej marki The Attico. Lewandowska zdecydowała się na strój w print zebry z ciekawym dekoltem z paskiem wokół szyi. Kostium kosztuje ok. 1800 zł, ale w wielu sklepach online jest już wyprzedany. Dostępna jest jeszcze wersja dwuczęściowa we wzór zebry - ten model jest tańszy i kosztuje ok. 1300 zł.

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym The Attico w print zebry
Fot. mat. prasowe

Zobacz także: „Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne”, wyznaje Lewandowska i opisuje niedoskonałości!


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.