Anna Lewandowska pokazuje mapę swoich niedoskonałości
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
stylizacje gwiazd

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym za prawie 2000 zł!

Gwiazda wygląda olśniewająco… Jaki strój wybrała?

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2021 11:30
Anna Lewandowska pokazuje mapę swoich niedoskonałości
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z tych polskich gwiazd, które zachwycają doskonałą figurą. I choć, jaka sama przyznaje, jej ciało ma niedoskonałości, to jednak Anna dzięki treningom i zbilansowanej diecie wygląda świetnie. Nic więc dziwnego, że latem chętnie eksponuje swoje ciało w seksownych kostiumach kąpielowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała ostatnio zdjęcie w pięknym stroju, którego cena może przyprawić o zawrót głowy! Jednoczęściowy strój zachwyca…

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z porodówki. Wspomina narodziny Klary

Anna Lewandowska w biało-czarnym kostiumie kąpielowym The Attico

Gwiazda wybrała jednoczęściowy model kostiumu kąpielowego od powstałej w 2016 roku włoskiej marki The Attico. Lewandowska zdecydowała się na strój w print zebry z ciekawym dekoltem z paskiem wokół szyi. Kostium kosztuje ok. 1800 zł, ale w wielu sklepach online jest już wyprzedany. Dostępna jest jeszcze wersja dwuczęściowa we wzór zebry - ten model jest tańszy i kosztuje ok. 1300 zł.

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym The Attico w print zebry
Fot. mat. prasowe

Zobacz także: „Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne”, wyznaje Lewandowska i opisuje niedoskonałości!


 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.