Anna Lewandowska wakacje 2021
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska wypoczywa z córkami na wakacjach. Pokazała czułe zdjęcia

Tak spędzają czas w domu na Majorce

Dorota Falkowska 11 czerwca 2021 13:01
Anna Lewandowska wakacje 2021
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska od paru dni pokazuje fanom piękne zdjęcia ze swojego pobytu w Hiszpanii. Wszystko wskazuje na to, że wraz z mężem kupili dom na Majorce, który oglądali w zeszłym miesiącu. Zdjęcia zapierają dech w piersiach!

Anna i Robert Lewandowscy 

Są jednym z najbardziej znanych małżeństw w Polsce, a ich kariery rozwijają się w zawrotnym tempie. Anna i Robert Lewandowscy mają na swoim koncie wiele osiągnięć zarówno jako duet, jak i osobno. Piłkarz zakończył ostatni sezon, otrzymując największe sportowe wyróżnienia i nagrody. Z kolei Ania, jako trenerka fitness stoi na czele świetnie rozwijających się biznesów, a swoje obowiązki zawodowe łączy z byciem mamą dwóch córek i wspierającą żoną sportowca. 

Przeczytaj również: Lewandowska, Krychowiak, Szczęsna... Oto polskie WAGs, czyli żony i partnerki piłkarzy

Anna i Robert Lewandowscy kupili dom na Majorce

Para od kilku lat przemieszcza się pomiędzy dwoma miastami, Monachium i Warszawą. W Niemczech mieszkają w pięknym domu, a w Polsce posiadają apartament, z którego bardzo często korzystają. Od maja krążyło wiele pogłosek na temat kupna przez Lewandowskich trzeciego domu, tym razem w Hiszpanii.  

Podczas tegorocznej majówki paparazzi zrobiło kilka zdjęć parze podczas ich pobytu na Majorce. Widziano ich na bulwarach, czule objętych i trzymających się za ręce. Po chwili nagłówki w zagranicznej prasie donosiły o tym, że Anna i Robert Lewandowscy rozglądali się za własną willą w Hiszpanii. Podobno ich wzrok spoczął na posiadłości o powierzchni 12000 metrów kwadratowych i 411 metrach powierzchni mieszkalnej, oddalonej od turystycznego gwaru, w cichej okolicy. Willa miał być warta aż 3,5 miliona euro.

Ta transakcja jednak nie doszła do skutku, przedstawicielka piłkarza poinformowała, że wraz z żoną tylko rozglądali się za posiadłościami, ale żadnej jeszcze nie wykupili. 

Zobacz też: Wakacje 2021. Najpiękniejsze zdjęcia i stylizacje gwiazd z wakacji! Która prezentuje się najlepiej?

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce z córkami

Po najnowszych zdjęciach Anny Lewandowskiej można wnioskować, że małżeństwo od tamtego czasu znalazło już swoje nowe miejsce w Hiszpanii. Trenerka od kilku dni dzieli się ze swoimi obserwatorami pięknymi zdjęciami z pobytu na Majorce z córeczkami i przyjaciółką Pauliną Krupińską.  

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Trenerka podzieliła się nie tylko przepięknymi widokami i zapierającą dech panoramą na góry, ale również kadrami samego domu. W tle widać kamienny taras otoczony bujną roślinnością, a tuż przy nim basen, w którym bawią się jej córki. Nie zabrakło również pełnych czułości kadrów z córeczkami, Klarą i Laurą. 

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.