Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zachwyca na wakacjach! Trenerka zdradziła, dokąd wyjechała!

„Kto mnie zna to wie, że wrócę z jeszcze większą motywacją”

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2019 06:58

Na jej liście zadań nie brakuje obowiązków, a jednak w tej gonitwie znajduje czas na odpoczynek. W tym roku Annę Lewandowską czeka jeszcze wiele wyzwań i nowych projektów. Trenerka wyjechała na mały urlop, by powrócić do pracy z jeszcze większą motywacją. ,,Czas na krótkie wakacje, naładowanie baterii i reset!", zapowiadała Anna Lewandowska.  

Wakacje Anny Lewandowskiej 

Urlop spędza razem z córeczką i koleżankami w słonecznej Hiszpanii. Codziennie na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiają się relacje z tej niesamowitej podróży. Możemy podejrzeć, jak mama z córką spędzają wspólnie czas. Nie brakuje również pysznego jedzenia i aktywności fizycznej. Mała Klara próbuje naśladować mamę w wykonywaniu ćwiczeń, a jej ostatnie zdjęcia podbijają serca fanów gwiazdy.

,,Każdego dnia odkrywamy wspólnie coś nowego. Nowe słowa, nowe umiejętności, nowe upodobania, nowe smaki. Każdy dzień jest przygodą, czymś nowym... Fajne jest życie malucha. Spacer przy takich widokach coś wspaniałego. Cieszę się, że spędzamy AKTYWNIE czas", napisała Ania Lewandowska.

Widać, że odpoczynek jej służy! A to tylko potwierdzają jej zdjęcia i publikowane filmiki na InstaStories. 

Osobiste wyznanie Anny Lewandowskiej

 Ostatnio trenerka postanowiła podzielić się z obserwatorkami przemyśleniami na temat celów i zdobyła się na osobiste wyznanie!  Kocha motywować, ale jest też coś, co ją samą napędza do działania! 

,,Życie jest tak krótkie ...i mamy je jedno- jedyne!!! (...) Może robisz coś czego nie lubisz, może ktoś Cię do czegoś namawia, na co nie masz ochoty lub z czym nie będziesz czuć się dobrze? Może jesteś w miejscu, w którym nie chcesz być? 

Może nadszedł CZAS na zmianę?! Pamiętam ten moment... Kiedyś kończąc karierę jako KARATECZKA, a tym samym rezygnując z bycia w Reprezentacji Polski, powiedziałam sobie, że zamykam pewien bardzo ważny rozdział mojego życia... Rozdział, który kochałam, który wiele mnie nauczył i wskazał drogę. Dzięki przygodzie z karate, wiem że o marzenia trzeba WALCZYĆ każdego dnia i że mogą się spełnić! Za te doświadczenia dziękuję OSS (z jap.) Kilka lat temu, powiedziałam mojemu mężowi, że kocham ludzi, sport, zdrowe odżywianie, że czuję, że moja pasja i wiedza mogą pomóc wielu osobom", napisała Anna Lewandowska.

,,I tak się stało i dzieje nadal...💫 Mam wiele marzeń i wiele CELÓW w życiu, a dusza sportowca, siła i determinacja nie pozwalają odpuścić. Sport nadaje kierunek, każdemu. Wszystko o czym marzycie może się spełnić tylko potrzeba chęci, motywacji, zaangażowania i miłości do tego co się robi😍
WALKA? RÓWNIEŻ... OBY NIE PO TRUPACH DO CELU!", zaznaczyła.

Nie mamy wątpliwości, że po tych wakacjach Anna Lewandowska wróci do pracy gotowa do działania! Zobacz, jak wypoczywa!  ZOBACZ ZDJĘCIA  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.