Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska szczerze o wakacjach z Klarą!

„Plany kontra rzeczywistość. Kto spędza urlop z dziećmi, wie o czym mówię”

Olga Figaszewska 25 czerwca 2019 09:45
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Nie tak trenerka wyobrażała sobie rodzinne wakacje? Niedawno Anna i Robert Lewandowscy wraz z małą Klarą wybrali się na zasłużony urlop. Trenerka podkreślała, że na ten wspólnie spędzony czas czekają cały rok. Teraz podzieliła się z fankami przemyśleniami na temat odpoczynku z dzieckiem. ,,Plany vs rzeczywistość'', napisała Ania. Co ma na myśli? 

Wakacje Ani i Roberta Lewandowskich 

Początek wakacji małżeństwo spędziło na Mykonos, gdzie wybrali się z Mariną i Wojciechem Szczęsnymi. Teraz Ania i Robert odpoczywają w Marbelli, na południu Hiszpanii.  Rzadko mogą sobie pozwolić na tak długi urlop, dlatego doceniają każdą  wspólną chwilę. A od kiedy w ich życiu pojawiła się Klara, dokładają wszelkich starań, by poświęcać jej najwięcej  uwagi. Ogromną radość sprawia im patrzenie na otaczające ich widoki, radość ich dziecka i to, że mogą uwiecznić to na fotografiach.  

Wspólny odpoczynek to nie tylko zacieśnianie rodzinnych więzów. Anna Lewandowska nie ukrywa, że to wtedy w jej głowie powstają nowe pomysły i ciekawe wyzwania.  „Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok. Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia. To nasz czas, czas dla rodziny i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość [...] Jestem taka szczęśliwa! Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny [...]”, napisała na Instagramie trenerka. 

Anna Lewandowska o wakacjach z córką 

Żona Roberta Lewandowskiego tym razem podzieliła się z obserwatorkami szczerym wyznaniem na temat wakacji z dzieckiem. Często wyobrażenia i plany zderzają się z rzeczywistością. Ania miała nadzieję na znalezienie chwili dla siebie. Stało się inaczej. 

,,Plany vs rzeczywistość... Wyczekane wakacje... W planach dobra książka, odpoczynek, chwila dla siebie, może jakaś maseczka, dobry trening... A co jest finalnie? Basenik, oblewanie wodą, pompowanie kółek, balonów, zabawa foremkami, zabawa w "ganianego" ("złap mnie!") na zmianę w chowanego i tak przez cały dzień. Kto spędza urlop z dziećmi, wie o czym mówię. Ręka do góry, kto planuje wakacje z dziećmi? Jest NAJLEPIEJ ",  wyznała. 

Ania Lewandowska może w tej kwestii liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich fanek, które mają podobne doświadczenia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you know this Dear mums?😇 Holidays... You have plans to read a book, rest, to have a moment for yourself, to do a training... And what?😎 Swimming, sand castle, hide-and-seek and so on, all day long 🙈😂🙌 Plans vs reality. Who is on holidays with kids?😎 _________ Plany vs rzeczywistość.. Wyczekane wakacje...🤸🏻‍♀️☀️ W planach dobra książka, odpoczynek, chwila dla siebie, może jakaś maseczka, dobry trening… A co jest finalnie?😬 Basenik, oblewanie wodą, pompowanie kółek, balonów, zabawa foremkami, zabawa w “ganianego” (“złap mnie!”) na zmianę w chowanego i tak przez cały dzień 🙈😂🙌 Kto spędza urlop z dziećmi, wie o czym mówię😎 Ręka do góry, kto planuje wakacje z dziećmi? 👍✌👋 Jest NAJLEPIEJ♥️🤸‍♀️👧🏼 _________ #annalewandowska #summertime #babyonboard #summerwithkids #relax #funnydads #kidssmile

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@_rl9

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!