wakacje 2021 Wieniawa
Fot. instagram/Julia Wieniawa/Anna Lewandowska
O tym się mówi

Wakacje 2021. Najpiękniejsze zdjęcia i stylizacje gwiazd z wakacji! Która prezentuje się najlepiej?

Anna Lewandowska czy Julia Wieniawa?

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2021 13:33
wakacje 2021 Wieniawa
Fot. instagram/Julia Wieniawa/Anna Lewandowska

Rozpoczęły się wakacje 2021. Po trudnym czasie pandemii wszyscy jesteśmy spragnieni dalekich podróży, słońca i wypoczynku. Gwiazdy również zdecydowały się na egzotyczne wakacje i zachwycają zdjęciami z podróży, prezentując je na swoich profilach na Instagramie. Jeszcze niedawno pokazywaliśmy Wam niezwykłą willę, w której odpoczywa Julia Wieniawa z ukochanym i przyjaciółmi, zdjęcia z tegorocznych wakacji pokazała również Anna Lewandowska. Kto jeszcze kusi widokami i jakie letnie stylizacje, królują w tym sezonie letnim?

Zobacz także: Ubierz się na lato 2021 w stylu gwiazdy. Julia Wieniawa na wakacjach znowu inspiruje!

Wakacje 2021 - Anna Lewandowska, Julia Wieniawa, Oliwier Janiak gdzie odpoczywają gwiazdy?

Piękna Julia Wieniawa na wakacje 2021 wybrała Mykonos, trzeba przyznać że jej zdjęcia na tle basenów robią niesamowite wrażenie. Julia Wieniawa cieszy się słońcem razem ze swoimi przyjaciółmi i ukochanym Nikodemem Rozbickim. Gwiazda pozuje zarówno w stylowych romantycznych sukienkach, w których zwiedza wyspę, jak i skąpych kostiumach kąpielowych, w których opala się w luksusowej willi. Anna Lewandowska również postanowiła odpocząć i wybrała się do luksusowego hotelu La Residencia A Belmond Hotel na Majorce, położonego niedaleko Palma de Mallorca. Większość gwiazd wybiera prywatne wille lub luksusowe hotele w minimalistycznym, nowoczesnym klimacie. W  tym sezonie letnim panuje moda na zdjęcia czarno-białe, zarówno Anna Lewandowska jak i Julia Wieniawa pokazały piękne sesje z wakacji 2021, aż trudno oderwać wzrok. W ciepłych krajach odpoczywa również z rodziną Olivier Janiak. Trudno zapomnieć również zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan z Meksyku. Tam również wypoczywała Doda. A na Zanzibarze można było spotkać Natalię Kukulską, Justynę Steczkowską czy Marietę Żukowską. Za to Marcelina Zawadzka zwiedzała Stany i odpoczywała w Los Angeles. Sami zobaczcie, sezon na piękne fotografie właśnie się rozpoczął. Wakacje 2021 w wydaniu gwiazd!

Zobacz także: Kiedy ponownie odwiedzimy te miejsca? Ranking najdroższych hoteli!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.