Jak wyglądają partnerki naszych piłkarzy?

Gabriela Czernecka 7 czerwca 2018 08:10

Oni zachwycają na boisku, one na trybunach. Piękni, młodzi i bajecznie bogaci. Za niekwestionowaną królową WAGs uważana jest Victoria Beckham, której związek z Davidem pomógł rozwinąć karierę w świecie mody. Na polskim rynku również mamy takie power couple. I nie chodzi tylko o Annę i Roberta Lewandowskich czy MaRinę i Wojciecha Szczęsnych. Poznajcie najseksowniejsze polskie pary piłkarskie! Te nazwiska musisz znać!  

1/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Jan Bednarek i Julia Nowak
Copyright @Instagram @juuulencja
1/9

Jan Bednarek to 22-letni obrońca w angielskim klubie Southampton oraz w polskiej reprezentacji. Jego partnerką jest rok młodsza od niego fotomodelka, Julia Nowak.

2/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Kamil Glik i Marta Glik
Copyright @Instagram @martaglik
2/9

Kamil Glik to trzydziestoletni obrońca w reprezentacji Polski oraz w monakijskim klubie AS Monaco. Kamil od pięciu lat jest mężem Marty Glik, z którą znają się od czasów szkoły podstawowej. Para wspólnie wychowuje trzyletnią córkę, Wiktorię.

3/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Kamil Grosicki i Dominika Grosicka
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
3/9

Kamil Grosicki to 29-letni występujący na pozycji napastnika bądź pomocnika w reprezentacji Polski oraz angielskim klubie Hull City. Od 2011 roku jest w związku małżeńskim z modelką, Dominiką Grosicką. Para wspólnie wychowuje córkę Maję.

4/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Piotr Zieliński i Laura Słowiak
Copyright @Instagram @zielu_94
4/9

Piotr Zieliński to 24- letni pomocnik polskiej reprezentacji oraz we włoskim klubie SSC Napoli. Od trzech lat jest w związku z Laurą Słowiak.

5/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/9

Robert Lewandowski to 29-letni napastnik polskiej reprezentacji oraz niemieckiego klubu Bayern Monachium. W 2013 roku Robert Lewandowski wziął ślub z polską sportsmenką, zawodniczką sztuk walki, Anną Lewandowską. Para wspólnie wychowuje roczną Klarę.

6/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Wojciech Szczęsny i MaRina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram @marina_official
6/9

Wojciech Szczęsny to 28-letni bramkarz włoskiego klubu Juventus oraz polskiej reprezentacji. Od 2016 roku jest mężem wokalistki, MaRiny Łuczenko. Para obecnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

7/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Maciej Rybus i Lana Rybus
Copyright @Instagram @maciej31rybus
7/9

Maciej Rybus to 28- letni piłkarz, występuje na pozycji poocnika lub obroncy w reprezentacji Polski oraz w rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa. Zalediwe kilka miesiecy temu wziął ślub z modelką, Laną. Nieoficjalnie mówi się, że Lana Rybus jest w bliźniaczej ciąży.

8/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek
Copyright @Instagram @jessica_ziolek
8/9

Arkadiusz Milik to 24-letni napastnik w polskiej reprezentacji oraz we włoskim klubie Napoli. Piłkarz jest w związku z Jessicą Ziółek. Para poznała się, gdy oboje mieli zaledwie po 16 lat.

9/9
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Łukasz Skorupski i Matilde Rossi
Copyright @Instagram @_matilde_rossi_
9/9

Łukasz Skorupski to 27-letni bramkarz polskiej reprezentacj oraz włoskiego klubu Roma. Po dwóch latach związku, Skorupski i włoska modelka, Matilde Rossi stanęli na ślubnym kobiercu. Para powidziała sobie sakramentalne tak w ubiegłym roku.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.