To one są największym wsparciem naszych sportowców!

Gabriela Czernecka 10 czerwca 2021 19:15

Przed nami wielkie piłkarskie emocje – już jedenastego czerwca ruszają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2020! Turniej miał odbyć się w zeszłym roku, ale datę zmieniono ze względu na pandemię Covid-19. Decyzją organizatorów, tegoroczne mecze będą rozgrywane w różnych państwach, między innymi w Danii, w Niemczech, we Włoszech, w Holandii, w Rosji, w Szkocji i w Hiszpanii. Polscy kibice z niecierpliwością czekają na pierwszy występ reprezentacji, który będzie miał miejsce już w poniedziałek.

Polskie WAGs - kim są żony i partnerki polskich piłkarzy?

Już 14 czerwca Polacy zmierzą się z drużyną Słowacji na stadionie w Sankt Petersburgu. Kilka dni później, w sobotę 19 czerwca, reprezentacja rozegra mecz z Hiszpanią w Sewilli, a 23 czerwca powróci do Rosji na grę z piłkarzami ze Szwecji. Kadra selekcjonera Paulo Sousy powalczy o awans do 1/8 finału.

Zobacz też: Paulo Sousa nowym trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej

W składzie reprezentacji Polski na EURO 2020 znaleźli się między innymi Kamil Glik, Maciej Rybus, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Jan Bednarek, Robert Lewandowski, Dawid Kownacki oraz bramkarze Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski i Wojciech Szczęsny. I nie ma wątpliwości, że w tak ważnym dla sportowców czasie u ich boku nie zabraknie największego wsparcia, czyli ukochanych żon i partnerek.

Oni zachwycają na boisku, a one na trybunach. Oto polskie WAGs! 

1/8
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/8

Robert Lewandowski to napastnik polskiej reprezentacji i piłkarz Bayernu Monachium. W 2013 roku wziął ślub z zawodniczką sztuk walki Anną Lewandowską. Para wychowuje dwie córki – 4-letnią Klarę i Laurę, która w maju skończyła rok.

POLECAMY: Anna Lewandowska zdradza prawdę o początkach związku z Robertem

2/8
Kamil Glik, Marta Glik
Copyright @INSTAGRAM.COM/kamilglik25
2/8

Kamil Glik gra na pozycji środkowego obrońcy we włoskim klubie Benevento Calcio oraz w reprezentacji Polski. Od dziewięciu lat jest mężem Marty Glik, z którą zna się jeszcze ze szkoły. Wychowują dwie córki – Victorię i Valentinę.

3/8
Kamil Grosicki, Dominika Grosicka
Copyright @INSTAGRAM.COM/kamilgrosicki10
3/8

Kamil Grosicki związany jest z angielskim klubem West Bromwich Albion. Od 2011 roku jest szczęśliwym mężem modelki Dominiki Grosickiej. Para wychowuje córkę Maję.

4/8
Piotr Zieliński, Laura Zielińska
Copyright @INSTAGRAM.COM/zielu_94
4/8

Piotr Zieliński to zawodnik klubu SSC Napoli. Jego żoną jest fotomodelka Laura Słowiak. Pod koniec maja para powitała na świecie synka, który otrzymał imię Maksymilian.

ZOBACZ: Tak przez lata zmieniły się polskie żony piłkarzy!

5/8
Marina Łuczenko-Szczęsna, Liam Szczęsny, przyjęcie urodzinowe
Copyright @Instagram @marina_official
5/8

Wojciech Szczęsny – bramkarz włoskiego klubu Juventus F.C. oraz polskiej reprezentacji od 2016 roku jest mężem wokalistki Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Synek pary – Liam – w lipcu skończy trzy latka.

POLECAMY: Marina i Wojciech Szczęśni: „Nawet sprzeczając się, nie przekroczyliśmy granicy”

6/8
Jan Bednarek, Julia Nowak
Copyright @INSTAGRAM.COM/janbednarek_
6/8

Oprócz gry w reprezentacji kraju, Jan Bednarek występuje też na pozycji obrońcy w klubie Southampton F.C.. Od kilku lat związany jest z modelką Julią Nowak, którą... poznał przez internet. W tym roku zakochani zostaną rodzicami.

7/8
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Copyright @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
7/8

Grzegorz Krychowiak gra nie tylko w reprezentacji Polski, ale i w rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa. W grudniu 2019 roku żoną piłkarza została Celia Jaunat, projektantka mody.

POLECAMY: Grzegorz Krychowiak: „Zaczarowała mnie jej otwartość, życzliwość i sposób rozmowy”

8/8
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Maciej Rybus i Lana Rybus
Copyright @Instagram @maciej31rybus
8/8

Maciej Rybus gra w rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa. W 2018 roku wziął ślub z ukochaną, rosyjską modelką Laną. Piłkarz i jego żona wychowują dwóch synów – wkrótce po ślubie pary urodził się Robert, a w styczniu tego roku – Adrian.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…