O NIEJ JEST GŁOŚNO

Julia Nowak podbija Instagram! Kim jest dziewczyna Jana Bednarka?

Poznajcie nową WAGs!

Damian Duda 28 czerwca 2018 18:22

Lewandowska, Ziółek czy Boruc...? Nic z tego! To jest czas dziewczyny 22-letniego Jana Bednarka! Młodziutki piłkarz został bohaterem czwartkowego meczu Polska-Japonia w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które w tym roku odbywają się w Rosji. Dzięki jego skuteczności biało-czerwoni zdobyli gola i tym samym zwyciężyli w spotkaniu 1:0. Jednocześnie był to ich pierwszy i jedyny sukces na mundialu. Jak się okazuje, Bednarek spotyka się z piękną fotomodelką, Julią Nowak. Kim jest jego partnerka?

Kim jest Julia Nowak, dziewczyna Jana Bednarka?

Dziewczyna ma koncie wiele sesji zdjęciowych, ale rownież projektuje biżuterię i zajmuje się grafiką komputerową, a do tego budzi zachwyt wśród internautów. Nic dziwnego, patrząc na zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie trudno nie dostrzec jej zniewalającej urody, przemyślanych stylizacji oraz niesamowitego uroku osobistego. Potwierdzeniem tego jest liczba followersów. Jej profil śledzi już ponad 23 tysiące internautów!

Para nie stroni także od chwalenia się w sieci pełnymi czułości zdjęciami, na których uśmiechają się promiennie. Widać, że tworzą dobraną parę, którą już teraz można uznać za jedną z najpiękniejszych, biorąc pod uwagę młode pokolenie piłkarzy reprezentacji Polski.

Jak poznali się Julia Nowak i Jan Bednarek? Historia związku

O tym Julia Nowak opowiedziała w ostatnim wywiadzie.

„Janek napisał do mnie na Instagramie. Początkowo mu nie odpisywałam, ale on wciąż wysyłał mi zabawne filmiki i wiadomości. Jego poczucie humoru i pomysłowość sprawiły, że postanowiłam bliżej go poznać, więc przyjęłam jego zaproszenie na mecz Polska–Kazachstan. Nigdy nie interesowałam się piłką nożną i po raz pierwszy oglądałam mecz z trybun”, zdradziła Fleszowi modelka.

Ich randka trwała zaledwie 20 minut, a ciekawe jest to, że najpierw młodziutka Julia poznała rodziców Jana Bednarka, z którymi obejrzała na trybunach mecz. Dopiero później spotkała się z piłkarzem. 

Z racji miejsca zamieszkania, chłopak namawia ją na przeprowadzkę do Winchesteru, ona jednak waha się, ponieważ marzy o karierze w protetyce. Złożyła nawet dokumenty na odpowiednie studia na uczelnie w Warszawie i Krakowie. Do swoich idolek zalicza żonę kapitana reprezentacji Polski!

Myślicie, że o rok młodsza od piłkarza Julia zrobi karierę na miarę Anny Lewandowskiej czy Jessici Ziółek? O tym przekonamy się wkrótce. Jednak najwięcej emocji budzi niezwykła uroda 21-latki, którą zachwycają się internauci. Zobaczcie, jak prezentuje się nowa polska WAGs!

Uważasz, że Julia Nowak i Jan Bednarek pasują do siebie?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.