Anna Czartoryska pokazala sypialnie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Anna Czartoryska pokazała wnętrze swojej wyjątkowej sypialni!

Postawiła na minimalizm i prostotę!

Aleksandra Frankowska 8 stycznia 2021 19:27
Anna Czartoryska pokazala sypialnie
Fot. Instagram

Anna Czartoryska chętnie pokazuje na swoim Instagramie kadry z prywatnego życia. Aktorka tym razem uchyliła rąbka tajemnicy i pozwoliła fanom zajrzeć do wnętrza swojej sypialni. Okazuje się, że pomieszczenie to bardzo przypadło do gustu internautom, a sama aktorka czuje się w nim doskonale.

Anna Czartoryska uwielbia minimalizm

Aktorka swój piękny dom urządziła wyjątkowo gustownie. Stawia przede wszystkim na minimalizm i prostotę, jednak czasem szalony dodatek potrafi zaskoczyć. Młoda mama w czasie pandemii sporo czasu spędziła ze sowimi dziećmi właśnie w domu, stąd też możliwość oglądania wnętrz z tego miejsca na jej Instagramie.

Sypialnia Anny Czartoryskiej zachwyca

Luksus? Nic z tych rzeczy. Anna Czartoryska postawiła na minimalizm i skromność. Najważniejsze są dla niej praktyczne rozwiązania. Dokładnie taka jest jej sypialnia, którą urządziła bardzo surowo. Jedynym żywym akcentem jest dywan, który pięknie ocieplił wnętrze. W oczy rzuca się również ogromna szafa z lustrami oraz białe rolety w oknach. Nowoczesne dodatki, jak wisząca lampa, urozmaicają spokojne wnętrze.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.