Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała urocze zdjęcie z dziećmi! Ależ one wyrosły!

Aktorka jest aktualnie na wakacjach...

Rafał Kowalski 6 grudnia 2019 08:02
Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka sześć lat po ślubie mogą pochwalić się trójką dzieci. Aktorka jest mamą pięcioletniego Ksawerego, trzyletniej Janiny i półrocznego Antosia. Gwiazda wybrała się niedawno na rodzinne wakacje, z których zamieściła na Instagramie skromną fotorelację. Jedno ze zdjęć rozczuliło internautów.

Dzieci Anny Czartoryskiej – zdjęcie

„Ekstra”, „Pięknie”, „Cudnie” – pisali wielbiciele młodej mamy, gdy ta podzieliła się w sieci fotografią, na której bawi się ze swoimi pociechami w trakcie odpływu. Musimy przyznać, że Ksawery i Janeczka rosną jak na drożdżach i ta jedna fotografia uzmysłowiła nam, jak szybko mija czas.

Niestety na zdjęciu brakuje najmniejszego szkraba, o pojawieniu się na świecie Anna Czartoryska-Niemczycka opowiadała w maju Katarzynie Burzyńskiej. Aktorka przyznała wtedy, że to dwójka starszych dzieci nalegała na to, by mieć rodzeństwo. Czy żona Michała Niemczyckiego chce mieć kolejne pociechy? „O ile jesteś w stanie ogarnąć, gdzie jest dwójka, to przy trójce jest jakieś takie martwe pole, brakuje trzeciej ręki (śmiech). No i podobno ogromną różnicą jest to, że dzieci są w przewadze liczebnej nad rodzicami. Ale są też głosy, że trzecie dziecko wychowuje się samo…”, tłumaczyła aktorka.

Musimy przyznać, że pani Anna wygląda na spełnioną i szczęśliwą mamę. Niech najnowsze wakacyjne zdjęcie z dziećmi będzie tego potwierdzeniem. 

Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.