Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała urocze zdjęcie z dziećmi! Ależ one wyrosły!

Aktorka jest aktualnie na wakacjach...

Rafał Kowalski 6 grudnia 2019 08:02
Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka sześć lat po ślubie mogą pochwalić się trójką dzieci. Aktorka jest mamą pięcioletniego Ksawerego, trzyletniej Janiny i półrocznego Antosia. Gwiazda wybrała się niedawno na rodzinne wakacje, z których zamieściła na Instagramie skromną fotorelację. Jedno ze zdjęć rozczuliło internautów.

Dzieci Anny Czartoryskiej – zdjęcie

„Ekstra”, „Pięknie”, „Cudnie” – pisali wielbiciele młodej mamy, gdy ta podzieliła się w sieci fotografią, na której bawi się ze swoimi pociechami w trakcie odpływu. Musimy przyznać, że Ksawery i Janeczka rosną jak na drożdżach i ta jedna fotografia uzmysłowiła nam, jak szybko mija czas.

Niestety na zdjęciu brakuje najmniejszego szkraba, o pojawieniu się na świecie Anna Czartoryska-Niemczycka opowiadała w maju Katarzynie Burzyńskiej. Aktorka przyznała wtedy, że to dwójka starszych dzieci nalegała na to, by mieć rodzeństwo. Czy żona Michała Niemczyckiego chce mieć kolejne pociechy? „O ile jesteś w stanie ogarnąć, gdzie jest dwójka, to przy trójce jest jakieś takie martwe pole, brakuje trzeciej ręki (śmiech). No i podobno ogromną różnicą jest to, że dzieci są w przewadze liczebnej nad rodzicami. Ale są też głosy, że trzecie dziecko wychowuje się samo…”, tłumaczyła aktorka.

Musimy przyznać, że pani Anna wygląda na spełnioną i szczęśliwą mamę. Niech najnowsze wakacyjne zdjęcie z dziećmi będzie tego potwierdzeniem. 

Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.