Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z OSTATNIEJ CHWILI

Anna Czartoryska-Niemczycka została mamą!

Gwiazda kilka dni temu powitała na świecie synka!

Olga Figaszewska 22 maja 2019 11:31
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz trzeci została mamą! Gwiazda podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem maleństwa na Instagramie! Jak się czuje?

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła

Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z mężem, Michałem Niemczyckim wychowuje 4-letniego synka Ksawerego i 2.5-letnią córeczkę, Janinę. Cała rodzina nie mogła doczekać się już przyjścia Antosia na świat. „Przede wszystkim dzieci będą miały przewagę liczebną, co podobno jak mówią bardziej doświadczeni rodzice – to bardzo dużo zmienia. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani, bardzo się cieszymy, dzieci są też bardzo podekscytowane więc myślę, że z taką niecierpliwością patrzymy w przyszłość”, mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Chłopiec urodził się kilka dni temu! Anna Czartoryska-Niemczycka zamieściła na Instagramie poruszający wpis i zdjęcie z maleństwem. Szczęśliwa mama i jej synek czują się wspaniale.

,,Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego🤱🏻Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami. 💙 #babyboy", napisała gwiazda.

„Aniu jesteś wspaniała! Dzielna, odważna! Wielkie gratulacje 😍”, „Gratuluję ❤❤❤ dużo zdrówka dla Antosia ❤❤”, „Jakie piękne, klasyczne imię!”, piszą internauci.

My również serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!  

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki

Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?