Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z OSTATNIEJ CHWILI

Anna Czartoryska-Niemczycka została mamą!

Gwiazda kilka dni temu powitała na świecie synka!

Olga Figaszewska 22 maja 2019 11:31
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz trzeci została mamą! Gwiazda podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem maleństwa na Instagramie! Jak się czuje?

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła

Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z mężem, Michałem Niemczyckim wychowuje 4-letniego synka Ksawerego i 2.5-letnią córeczkę, Janinę. Cała rodzina nie mogła doczekać się już przyjścia Antosia na świat. „Przede wszystkim dzieci będą miały przewagę liczebną, co podobno jak mówią bardziej doświadczeni rodzice – to bardzo dużo zmienia. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani, bardzo się cieszymy, dzieci są też bardzo podekscytowane więc myślę, że z taką niecierpliwością patrzymy w przyszłość”, mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Chłopiec urodził się kilka dni temu! Anna Czartoryska-Niemczycka zamieściła na Instagramie poruszający wpis i zdjęcie z maleństwem. Szczęśliwa mama i jej synek czują się wspaniale.

,,Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego🤱🏻Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami. 💙 #babyboy", napisała gwiazda.

„Aniu jesteś wspaniała! Dzielna, odważna! Wielkie gratulacje 😍”, „Gratuluję ❤❤❤ dużo zdrówka dla Antosia ❤❤”, „Jakie piękne, klasyczne imię!”, piszą internauci.

My również serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!  

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki

Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.