zosia-slotala-zachwycila-w-oryginalnej-sukni-slubnej-zamiast-welonu-wybrala-turban
Fot. Instagram @miss_zi
O TYM SIĘ MÓWI

Zosia Ślotała w oryginalnej stylizacji na ślubie. Zamiast sukni kombinezon, a zamiast welonu... turban!

Zobacz zdjęcia wyjątkowej panny młodej!

Paulina Filipowicz 25 września 2020 13:31
zosia-slotala-zachwycila-w-oryginalnej-sukni-slubnej-zamiast-welonu-wybrala-turban
Fot. Instagram @miss_zi

Śluby gwiazd to wydarzenia, które przechodzą do historii. Największe sławy w ten wyjątkowy dzień zwracają na siebie uwagę mediów, a archiwalne zdjęcia z uroczystości są oglądane jeszcze wiele lat po uroczystości. Ceremonie ślubne gwiazd to również wyjątkowe suknie ślubne znanych panien młodych. Zosia Ślotała wzięła ślub w tajemnicy, z dala od błysku fleszy, jednak mimo kameralnego charakteru uroczystości, jej kreacja jest gorącym tematem mediów. Gwiazda postawiła na wyjątkowy look...

Zosia Ślotała w oryginalnej stylizacji na ślubie. Zamiast sukni kombinezon, a zamiast welonu... turban

Stylistka Zosia Ślotała i muzyk Kamil Haidar powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. W Łazienkach Królewskich w Warszawie w środę 23 września 2020 roku odbyła się oficjalna uroczystość, a przyjęcie weselne miało miejsce w ekskluzywnej i prestiżowej restauracji Belvedere. Na ślubie nie zabrakło znanych gości ze świata show-biznesu, jak Agnieszka Woźniak-Starak, która od lat przyjaźni się z państwem młodym. W mediach społecznościowych pojawiło się zaledwie kilka zdjęć, dzięki którym już wiemy, jak wyglądała ta wyjątkowa ceremonia, a przede wszystkim możemy przyjrzeć się ślubnej stylizacji panny młodej.

Zosia Ślotała znana jest z oryginalnych stylizacji, które jako ekspertka od mody, świetnie dobiera do okoliczności. Jej modowe eksperymenty i pomysły na ekstrawaganckie looki się nie kończą i jak widać, gwiazda postanowiła również wykorzystać swoje stylizacyjne umiejętności, by stworzyć wyjątkowy look na własny ślub.

Okazuje się, że panna młoda nie założyła tego dnia tradycyjnej sukni. Zamiast tego wybrała biały, satynowy kombinezon marki Just Paul z długim, robiącym wrażenie trenem. Do tego dobrała piękny turban oraz kolczyki Mokobelle. 

Trzeba przyznać, że oryginalne stylizacje ślubne to rzadki widok, więc biały zestaw Zosi Ślotały jest tym bardziej imponujący. Pan młody również postawił na nietypowy strój. Kamil Haidar w ten wyjątkowy dzień miał na sobie czarny luźny zestaw, podkreślony grubym pasem i mokasynami. Para na tle wyjątkowych krajobrazów Łazienek Królewskich i Belvederu prezentowała się naprawdę zjawiskowo, a fotografię z uroczystości mogłyby posłużyć za kadry w romantycznym filmie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was always You! 🤍🤍🤍 23.09.2020 🕊✨

Post udostępniony przez Zofia Ślotała - Haidar (@miss_zi)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.