Księżna Kate
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate zachwyciła w kreacji z głębokim dekoltem

Czyżby ponownie złamała protokół?

Aleksandra Frankowska 14 czerwca 2022 13:27
Księżna Kate
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Po udanym i hucznym jubileuszu królowej Elżbiety II, członkowie rodziny królewskiej wrócili do swoich codziennych obowiązków. Kolejnym wydarzeniem, które wymagało ich obecności było Garter Day, czyli uroczystość wręczenia Orderu Podwiązki. Księżna Kate z tej okazji zaprezentowała się w niebieskim zestawie, jednak wzrok wszystkich przyciągał… je dekolt!

ZOBACZ TEŻ: Ekspertka ocenia metody wychowawcze księżnej Kate. Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości!

Księżna Kate złamała protokół?

Podczas uroczystego wręczenia Orderów Podwiązki, księżna Kate zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Z tej okazji wybrała błękitny płaszcz długości 7/8 imitujący sukienkę. Dobrała do niego pasujący fascynator, torebkę oraz buty. Wszyscy jednak zwrócili uwagę na jej niezwykle głęboki dekolt. Księżna prawie nigdy nie pozwala sobie aż na takie odkrycie swojego ciała. Mówi się o tym, że stylizacją mocno nagięła zasady protokołu rodziny królewskiej.

Księżna Kate
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna Kate reprezentuje współczesną monarchię

Biorąc pod uwagę inne stylizacje księżnej, można jednak wybaczyć jej zbyt głęboki dekolt. Przyszła królowa stara się wprowadzać do królewskiego dress-code’u nieco nowych zasad, nie trzymając się sztywno tych przyjętych przed wiekami.

CZYTAJ TEŻ: Czego nie może robić księżna Kate? Lista jest naprawdę długa!

Maluje paznokcie, nosi koturny i chętnie ubiera się również na sportowo. Fani Kate są zachwyceni jej stylem, który za każdym razem pokazuje, jak dobrą i świeżą energię wniosła ona do rodziny królewskiej. 

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.