Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate uwielbia kolorowe ubrania, poza pomarańczowymi!

Dlaczego wystrzega się tego koloru?

Aleksandra Frankowska 2 sierpnia 2021 17:27
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Kate Middleton uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Chociaż udało jej się zyskać taką sławę, to każda jej stylizacja podlega ścisłym rygorom rodziny królewskiej, których księżna musi obowiązkowo przestrzegać. Większość jej stylizacji jest pełna kolorów, chociaż jednego wystrzega się jak ognia. Skąd taka decyzja?

Czytaj też: Wielka Brytania. Okazuje się, że Księżna Kate ma... nietypowe zachcianki!

Kate Middleton – ikona stylu

Kiedy Kate Middleton 10 lat temu wyszła za księcia Wiliama i dołączyła do rodziny królewskiej, nikt nie spodziewał się, że będzie ulubienicą mediów i kobiet z całego świata. Żona przyszłego króla szybko zyskała sympatię, a jej styl naśladują kobiety w każdym kraju. Kate zachwyca klasą, gustem i niesamowitą figurą, mimo urodzenia aż trójki dzieci!

Księżna Kate nie nosi pomarańczowych ubrań - dlaczego?

Kreacje księżnej zawsze są multikolorowe. Na czerń protokół pozwala członkom rodziny królewskiej tylko w wyjątkowych sytuacjach. Najczęściej Kate Middleton nosi kolor niebieski. Co ciekawe – jak ognia unika pomarańczowego, a powód jest bardzo prosty.

Czytaj również: Wielka Brytania. Księżna Kate nie chce zajść w ciążę przez chorobę?

Okazuje się, że Kate bardzo źle czuje się w pomarańczowym kolorze i po prostu go nie lubi. Mówi się, że jest to kolor bardzo dumny i powierzchowny, nie świadczący dobrze o osobie, która go nosi.

Czy Wy także zwróciliście uwagę, że Kate nie nosi pomarańczowego koloru? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.