Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate nie chce zajść w ciążę przez chorobę?

Zaskakujące doniesienia brytyjskich mediów nie pozostawiają co do tego wątpliwości...

Konrad Szczęsny 6 maja 2019 07:47
Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Fot. Getty Images

Mimo że obecnie cała Wielka Brytania wstrzymała oddech, oczekując przyjścia na świat pierwszego dziecka Harry'ego i Meghan, w lokalnej prasie nie brakuje także doniesień na temat innej członkini monarchii, księżnej Kate. Okazuje się, że żona Williama, która do tej pory urodziła trójkę dzieci, rozważa powiększenie rodziny! I to mimo kłopotliwej przypadłości, na którą cierpi zawsze, gdy spodziewa się potomstwa...

Księżna Kate chce zajść w kolejną ciążę mimo choroby?

Te rewelacje podał Daily Mail, powołując się na osoby z bliskiego otoczenia księżnej. Okazuje się, że w niedalekiej przyszłości Kate chciałaby po raz czwarty zajść w ciążę!

„Kate chciałaby kolejne dziecko. Uwielbia dzieci i jest gotowa na czwartą ciążę, mimo że w przeszłości bywały trudne i skomplikowane”, piszą dziennikarze gazety. 

To o tyle intrygujące, że tajemnicą poliszynela jest kłopotliwa przypadłość, na którą cierpi małżonka Williama. Chodzi o hyperemesis gravidarum, czyli najbardziej ostrą odmianę występujących w ciąży nudności i wymiotów. Szczególnie utrudnia to funkcjonowanie w pierwszych miesiącach stanu błogosławionego. Jak się jednak okazuje, marzenia księżnej o kolejnym dziecku są silniejsze niż wspomnienie dolegliwości, z jakimi zmagała się w trakcie trzech ciąż.

Czwarta ciąża księżnej Kate

Przy okazji przypomniano również słowa księżnej z lutego tego roku, gdy wraz z małżonkiem odwiedzała mieszkańców Irlandii Północnej. Gdy Kate zobaczyła pięciomiesięcznego Jamesa Barra, miała powiedzieć do jego ojca „Jest cudowny. To sprawia, że zaczynam myśleć o dziecku”. 

Doniesienia te wydają się ciekawe także z jeszcze jednego powodu: do tej pory w publikacjach na temat ulubienicy Brytyjczyków można było zetknąć się z informacjami, jakoby wzorem rodziny dla Kate i Williama był ten 3+2, taki sam, jak w rodzinie małżonki następcy tronu (przypomnijmy, że ma ona siostrę oraz brata). Z drugiej strony obecny wiek księżnej - 37 lat – to w opinii brytyjskich mediów dobry czas na planowanie kolejnego dziecka. Lokalne gazety oraz portale przypominają, że dokładnie tyle lat miała królowa Elżbieta II, gdy urodziła czwartego potomka, księcia Edwarda.

Być może jednak informacje te są próbą zatuszowania całego medialnego zamieszania, związanego z rzekomym kryzysem, przez jaki przechodzi ostatnio małżeństwo Kate i Williama. Przypomnijmy, że według informatorów z pałacu Buckingham, starszy syn Diany i Karola miał zdradzić swoją żonę z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury. Warto jednak dodać, że wydano w tej sprawie oświadczenie, w którym zapewniono, że to jedynie pomówienia. Prawnicy Williama pozwali już In Touch Weekly, magazyn, który podał te sensacyjne informacje...  

Oficjalne zdjęcie z chrztu księżniczki Charlotte:

Fot. Facebook

Oficjalna fotografia z chrztu księcia Louisa:

Chrzest księcia Louisa, oficjalne fotografie rodziny królewskiej
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!