Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Księżna Kate nie chce zajść w ciążę przez chorobę?

Zaskakujące doniesienia brytyjskich mediów nie pozostawiają co do tego wątpliwości...

Konrad Szczęsny 1 sierpnia 2021 18:43
Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Fot. Getty Images

W lokalnej prasie nie brakuje doniesień na temat księżnej Kate. Okazuje się, że żona Williama, która do tej pory urodziła trójkę dzieci, rozważa powiększenie rodziny! I to mimo kłopotliwej przypadłości, na którą cierpi zawsze, gdy spodziewa się potomstwa...

Księżna Kate chce zajść w kolejną ciążę mimo choroby?

Te rewelacje podał Daily Mail, powołując się na osoby z bliskiego otoczenia księżnej. Okazuje się, że w niedalekiej przyszłości Kate chciałaby po raz czwarty zajść w ciążę! „Kate chciałaby kolejne dziecko. Uwielbia dzieci i jest gotowa na czwartą ciążę, mimo że w przeszłości bywały trudne i skomplikowane”, piszą dziennikarze gazety. 

Zobacz: Książę William i księżna Kate szykują się do rozwodu?!

To o tyle intrygujące, że tajemnicą poliszynela jest kłopotliwa przypadłość, na którą cierpi małżonka Williama. Chodzi o hyperemesis gravidarum, czyli najbardziej ostrą odmianę występujących w ciąży nudności i wymiotów. Szczególnie utrudnia to funkcjonowanie w pierwszych miesiącach stanu błogosławionego. Jak się jednak okazuje, marzenia księżnej o kolejnym dziecku są silniejsze niż wspomnienie dolegliwości, z jakimi zmagała się w trakcie trzech ciąż.

Czwarta ciąża księżnej Kate

Przy okazji przypomniano również słowa księżnej z lutego tego roku, gdy wraz z małżonkiem odwiedzała mieszkańców Irlandii Północnej. Gdy Kate zobaczyła pięciomiesięcznego Jamesa Barra, miała powiedzieć do jego ojca „Jest cudowny. To sprawia, że zaczynam myśleć o dziecku”. 

Zobacz również: Księżna Kate i królowa Elżbieta II na pierwszymwspólnym wyjściu od siedmiu lat!

Doniesienia te wydają się ciekawe także z jeszcze jednego powodu: do tej pory w publikacjach na temat ulubienicy Brytyjczyków można było zetknąć się z informacjami, jakoby wzorem rodziny dla Kate i Williama był ten 3+2, taki sam, jak w rodzinie małżonki następcy tronu (przypomnijmy, że ma ona siostrę oraz brata). Z drugiej strony obecny wiek księżnej - 37 lat – to w opinii brytyjskich mediów dobry czas na planowanie kolejnego dziecka. Lokalne gazety oraz portale przypominają, że dokładnie tyle lat miała królowa Elżbieta II, gdy urodziła czwartego potomka, hrabiego Edwarda.

Być może jednak informacje te są próbą zatuszowania całego medialnego zamieszania, związanego z rzekomym kryzysem, przez jaki przechodzili Kate i William. Przypomnijmy, że według informatorów z pałacu Buckingham, starszy syn Diany i Karola miał zdradzić swoją żonę z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury. Warto jednak dodać, że wydano w tej sprawie oświadczenie, w którym zapewniono, że to jedynie pomówienia. Prawnicy Williama pozwali wówczas In Touch Weekly, magazyn, który podał te sensacyjne informacje...  

Księżna Kate jest zbyt chuda? Doniesienia mediów
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Kate zawiedziona decyzją Meghan. Chodzi o chrzciny
Fot. Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?