KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To ona uwiodła Williama! Kim jest Rose Hanbury, domniemana kochanka księcia?

Przez lata przyjaźniła się z Kate...

Weronika Kostyra 3 kwietnia 2019 19:54

Media na całym świecie obiegła plotka o rzekomym romansie księcia Williama. Co gorsza miał zdradzić swoją żonę z jej przyjaciółką. Księżna Kate zerwała z nią kontakt i nakazała małżonkowi, by wykluczył ją wraz z mężem z życia towarzyskiego Londynu. Kim jest Rose Hanbury, domniemana kochanka księcia?

Kim jest kochanka księcia Williama?

Informację o romansie wyjawił Giles Coren, który jest blisko rodziny królewskiej. „Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie. Każdy o nim wie, nawet my, Żydzi”, napisał na Twitterze. Mediom nie zajęło wiele czasu ustalenie tożsamości kochanki Williama. Rose Hanbury od lat była blisko rodziny królewskiej. Dobrze znała rodzinę i przyjaźniła się z księżną Kate.

Rose od dziecka obracała się w tych samych kręgach, co William. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Rose jest żoną Davida Rocksavage, Markiza Cholmondeley, który jest przyjacielem księcia Williama. Para ma troje dzieci: dziewięcioletnie bliźnięta Alexandra i Oliviera, oraz trzyletnią córkę Iris. Kiedy jeszcze się przyjaźniły, Kate i Rose często wymieniały się doświadczeniami dotyczącymi dzieci, a także wspierały się w trudnych chwilach. Obie zaprzyjaźnione pary często wspólnie uczestniczyły w przyjęciach organizowanych na królewskim dworze. Wszystko zakończyło się, kiedy Williama i Rose połączyło „coś więcej”.

Przed swoim ślubem Rose pracowała jako modelka. Była znana z zamiłowania do imprez i wyzywających strojów, podkreślających jej kobiecą figurę. Często wybierała głębokie dekolty, które przyciągały uwagę mężczyzn. Czy w ten sposób uwiodła też Williama? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?