Książę William i księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Sensacyjne doniesienia mediów! Książę William zdradził żonę z jej najbliższą przyjaciółką?

„Tak, to jest romans”

Weronika Kostyra 28 marca 2019 11:59
Książę William i księżna Kate
Fot. East News

Książę William i księżna Kate są ulubieńcami Brytyjczyków i uchodzą za idealną parę. Niebawem mija osiem lat od ich ślubu, a oni tworzą wzorową rodzinę, wychowując trójkę dzieci. Niestety po raz kolejny powracają plotki o niewierności księcia. Królewski dwór aż huczy od doniesień o romansie Williama. Podobno zdradził Kate z… jej bliską przyjaciółką! Czy naprawdę związek książęcej pary przeżywa kryzys?

Książę William ma romans z przyjaciółką Kate?

Niedawno brytyjskie media rozpisywały się o tym, jak żona księcia Williama potraktowała swoją długoletnią przyjaciółkę, Rose Hanbury. Nie tylko zerwała z nią kontakt, lecz także nakazała małżonkowi, by wykluczył ją wraz z mężem z życia towarzyskiego Londynu! Okazuje się jednak, że miała ku temu poważny powód. To z nią podobno połączył Williama romans!

Informację wyjawił Giles Coren, który jest blisko rodziny królewskiej. Opublikował on tweeta, w którym jasno dał do zrozumienia, czego dopuścił się William. „Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie. Każdy o nim wie, nawet my, Żydzi”, napisał po czym szybko usunął wpis. To wystarczyło jednak, by potwierdzić spekulacje. Brytyjska prasa dopasowała brakujące elementy tej układanki. Wyjaśniła, że kochanką księcia jest długoletnia przyjaciółka Kate, Rose Hanbury. Kiedy prawda wyszła na jaw księżna zerwała z nią wszelkie kontakty. „Postawiła sprawę jasno. Nie chce jej więcej widzieć. Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie”, potwierdzili informatorzy brytyjskiego The Sun.

Rzecznik rodziny królewskiej nie odniósł się jeszcze oficjalnie do tych plotek. Niestety spekulacje dodatkowo podsyca fakt, że nie są to pierwsze plotki o niewierności Williama. Po raz pierwszy zdradził Kate jeszcze przed zaręczynami. Fotografowi uwiecznili wtedy księcia flirtującego w klubie z piękną Brazylijką. Zdjęcia, na których łapie ją za biust obiegły wtedy cały świat i doprowadziły do rozstania z Kate. Po kilku miesiącach wybaczyła mu, a skruszony William oświadczył się. Niestety sytuacja powtórzyła się dwa lata temu. 15 marca 2017 roku dziennik The Sun opublikował zdjęcia, na których książę William bawi się roześmiany na stoku w towarzystwie australijskiej modelki, blondynki Sophie Taylor. Dzień później do sieci trafiło nagranie, na którym tańczy on w jednym z genewskich klubów, otoczony wianuszkiem dziewcząt. Najbliżej bawiła się pewna brunetka, która w pewnym momencie złapała go za rękę.

Jeżeli plotki okażą się prawdziwe, tym razem książę zadbał o dyskrecję, jednak prawda i tak ujrzała światło dzienne. Czy rzeczywiście zdradził Kate? Internauci już przypominają, że skłonność do zdrady mógł odziedziczyć po ojcu… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anche le Duchesse si arrabbiano: #katemiddleton ha rotto in maniera burrascosa con la sua (ex) migliore amica Rose Hanbury, moglie di David Rocksavage Marchese di Cholmondeley. La coppia di Marchesi era molto unita ai Duchi di Cambridge, loro vicini di casa quando erano ad #anmerhall. Non si sa bene cosa sia successo ma Kate ha detto a William che vuole la coppia fuori dal loro giro di frequentazioni. A nulla sono valsi intentativi del Duca di Cambridge di mettere pace, si sa che quando le donne litigano è meglio non mettersi in mezzo. Si tratterà di gelosia? #katemiddleton #williamwindsor #dukeofcambridge #duchessofcambridge #marquessofcholmondeley #marchionessofcholmondeley #royalfamily #davidrocksavage #rosehanbury #alltheroyalsoftheworld fonte Daily Mail

Post udostępniony przez alltheroyalsoftheworld👑 (@alltheroyalsoftheworld)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Schon wieder hässliche Gerüchte aus England! Zuletzt hieß es, Kate habe Streit mit Meghan, jetzt soll sie eine neue Frau auf dem Kieker haben: Rose Hanbury, die Marchioness of Cholmondeley. Die beiden galten in den vergangenen Jahren als gute Bekannte, da sie nahe beieinander lebten, als die Cambridges noch hauptsächlich in Anmer Hall residierten. Doch nun berichtet die Daily Mail, dass es zwischen den Frauen ein Zerwürfnis gab. Daraufhin soll Kate William gedrängt haben, Rose und ihren Ehemann aus dem Freundeskreis auszuschließen. Geäußert hat sich bisher kein Beteiligter. #kate #katemiddleton #duchessofcambridge #rosehanbury #royalrift #britishroyalfamily #britishroyals 📸: Getty Images

Post udostępniony przez Podcast „Palast-Geflüster“ (@palast_gefluester)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.