Jennifer Lawrence, get the look
GET THE LOOK

Ubierz się jak Jennifer Lawrence podczas Paris Fashion Week Haute Couture 2021!

Klasyka połączona z elegancją!

Aleksandra Frankowska 9 lipca 2021 14:27
Jennifer Lawrence, get the look

W tym tygodniu zakończył się paryski tydzień mody haute couture, w którym udział wzięły liczne gwiazdy z całego świata. Jedną z nich była Jennifer Lawrence, która jakiś czas temu zniknęła, robiąc sobie przerwę od show biznesu. Po 18 miesiącach nieobecności wróciła jednak na czerwony dywan podczas pokazu Dior Haute Couture, gdzie zaprezentowała się w klasycznej i eleganckiej stylizacji. Jak wyglądała Jennifer Lawrence?

Czytaj też: Jennifer Lawrence zdradziła tajniki swojej pielęgnacji!

Jennifer Lawrence podczas pokazu Dior Haute Couture na Paris Fashion Week 2021

Aktorka na pokaz najnowszej kolekcji haute couture Diora wybrała elegancką, białą sukienkę w czarne kropki, długości 7/8. W talii widać klasyczny  czarny pasek z logiem CD. Całość uzupełniła czarnymi szpilkami oraz okularami Dior, inspirowanymi motylami i latami 90. Uwagę zwróciło również jej uczesanie - hollywoodzkie fale i odświeżony kolor blond przepięknie pasowały do stylizacji!

Ubierz się jak Jennifer Lawrence

Niesamowita klasyka, którą zaprezentowała Jennifer Lawrence spotkała się z ogromnym uznaniem jej fanów. Jeśli Ty też chcesz ubrać się, jak gwiazda, możesz poszukać poszczególnych elementów w sieciówkach.

Sukienkę w kropki znajdziesz w Reserved, w cenie 89,99 zł, zaś szpilki w Gino Rossi w cenie 199,99 zł. Do tego okulary o podobnym kształcie znajdziesz w Le Specs w cenie 269,90 zł. I gotowe! 

Jennifer Lawrence, get the look
Fot. Reserved

Reserved, 89,99 zł

Jennifer Lawrence, get the look
Fot. Gino Rossi

Gino Rossi, 199,99 zł

Jennifer Lawrence, get the look
Fot. Le Specs

Le Specs, 269,90 zł

Jennifer Lawrence, get the look

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.