Jennifer Lawrence
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Jennifer Lawrence zdradziła tajniki swojej pielęgnacji! 

Poznaj jej sekret!

Aleksandra Charzewska 25 sierpnia 2018 13:29
Jennifer Lawrence
Fot. East News

Jennifer Lawrence to aktualnie najlepiej zarabiająca aktorka w hollywoood. Jest też jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Jej role gromadzą przed kinowymi ekranami miliony wiernych fanów. Lawrence jest również laureatką wielu ważnych nagród filmowych. Sekret jej fenomenu tkwi nie tylko w grze aktorskiej, ale również w urodzie. Jak ją pielęgnuje?

Sekrety urody Jennifer Lawrence

Aktorka wyznała, że swoją wieczorną pielęgnacje zaczyna od złuszczenia skóry. Nie ma jednego ulubionego peelingu, zawsze używa czegoś innego. Jennifer ma bardzo suchą skórę, więc co noc nakłada na twarz krem, a także grubą warstwę swojej ulubionej nawilżającej maseczki. Na co dzień zawsze używa kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Zawsze wybiera kremy zawierające w sobie cynk, który ma działanie ochronne, przeciwbakteryjne i ściągające. Jest jeszcze jeden kosmetyczny składnik, którego Jennifer zawsze poszukuje w składzie produktów. To właśnie on jest podstawą jej pielęgnacji.

„Zawsze używam retinolu pod krem na noc. Jest na nim napisane, żeby nie używać go codziennie. Mam to gdzieś!”

Dlaczego retinol?

Retinol jest to nic innego, jak czysta forma witaminy A. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i stymuluje komórki do odnowy. Jest to bardzo często używana w kosmetyce substancja, ze względu na udowodnioną, wysoką skutecznością przeciwstarzeniową.

Retinol bez wątpienia powinien być obowiązkowym składnikiem w kosmetyczce każdej kobiety, której zależy na zapobieganiu procesowi starzenia. Biorąc pod uwagę pielęgnacyjną rutynę 28letniej aktorki warto zacząć go używać jeszcze przed pojawieniem się wyraźnych oznak starzenia skóry. Im wcześniej, tym lepiej!  

Jennifer Lawrence
Fot. East News
Jennifer Lawrence w sukni z dekoltem i jasnych włosach
Fot. EastNews

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.