Zobaczcie, jak prezentuje się podczas fashion weeku

Sabina Zięba 1 października 2018 19:30

Od poniedziałku 24 września trwa ostatni z czterech najważniejszych fashion weeków. W Paryżu w tym roku nasz kraj reprezentują m. in. najpopularniejsze blogerki modowe, czyli Jessica Mercedes i Maffashion. Jednak to nie one, a Joanna Horodyńska zwróciła naszą uwagę swoimi nowoczesnymi lookami.

Stylistka była gościem na pokazach Maisona Margieli, Bena Taverniti, Ann Demeulemeester, Isabel Marant, Haidera Ackermanna, Loewe oraz Ricka Owensa. Wybiera nieoczywiste stylizacje, lecz zgodne z najnowszymi trendami, a wszystkim dzieli się ze swoimi fanami na profilu na Instagramie.

Wśród jej outfitów mogliśmy zobaczyć już m. in. sztruksowy zestaw od MMC kontrastujący z wzorzystym golfem, w najmodniejszych kolorach sezonu, czyli odcieniach pomarańczu. Szczególnie zachwyciła nas również stylizacja, w której Horodyńska połączyła różne oblicza panterki z kraciastymi butami.

Gwiazda cały czas do looków dobiera bardzo ciekawe dodatki - małe torebki noszone na szyi, kowbojki czy cekinową chustkę, którą sama wycięła przed jednym z pokazów. Nie każdy ma odwagę, by tak się ubrać, lecz Joanna Horodyńska sama przyznaje: „W mojej naturze to właśnie normalnym jest, że idę pod prąd. Zawsze taka byłam i dobrze mi z tym”.

Zobaczcie jej stylizacje w naszej galerii!  

1/6
Copyright @Instagram
1/6

2/6
Copyright @Instagram
2/6

3/6
Copyright @Instagram
3/6

4/6
Copyright @ Instagram
4/6

5/6
Copyright @Instagram
5/6

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.