Zobaczcie, jak prezentuje się podczas fashion weeku

Sabina Zięba 1 października 2018 19:30

Od poniedziałku 24 września trwa ostatni z czterech najważniejszych fashion weeków. W Paryżu w tym roku nasz kraj reprezentują m. in. najpopularniejsze blogerki modowe, czyli Jessica Mercedes i Maffashion. Jednak to nie one, a Joanna Horodyńska zwróciła naszą uwagę swoimi nowoczesnymi lookami.

Stylistka była gościem na pokazach Maisona Margieli, Bena Taverniti, Ann Demeulemeester, Isabel Marant, Haidera Ackermanna, Loewe oraz Ricka Owensa. Wybiera nieoczywiste stylizacje, lecz zgodne z najnowszymi trendami, a wszystkim dzieli się ze swoimi fanami na profilu na Instagramie.

Wśród jej outfitów mogliśmy zobaczyć już m. in. sztruksowy zestaw od MMC kontrastujący z wzorzystym golfem, w najmodniejszych kolorach sezonu, czyli odcieniach pomarańczu. Szczególnie zachwyciła nas również stylizacja, w której Horodyńska połączyła różne oblicza panterki z kraciastymi butami.

Gwiazda cały czas do looków dobiera bardzo ciekawe dodatki - małe torebki noszone na szyi, kowbojki czy cekinową chustkę, którą sama wycięła przed jednym z pokazów. Nie każdy ma odwagę, by tak się ubrać, lecz Joanna Horodyńska sama przyznaje: „W mojej naturze to właśnie normalnym jest, że idę pod prąd. Zawsze taka byłam i dobrze mi z tym”.

Zobaczcie jej stylizacje w naszej galerii!  

1/6
Copyright @Instagram
1/6

2/6
Copyright @Instagram
2/6

3/6
Copyright @Instagram
3/6

4/6
Copyright @ Instagram
4/6

5/6
Copyright @Instagram
5/6

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.