Looki z tygodnia mody robią wrażenie!

Sabina Zięba 1 października 2018 11:30

Kiedyś zakładano, że styl powstaje pod wpływem tego, co pokazywane jest podczas pokazów. Teraz coraz częściej przyjmuje się, że prawdziwa moda powstaje na ulicy i dopiero stamtąd przenosi się na wybiegi w eleganckiej wersji.

W końcu zgodnie ze słowami Coco Chanel: „Moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą”. Zawsze najciekawsze stylizacje można znaleźć właśnie w środku miejskiego zgiełku. Z tego powodu postanowiliśmy zebrać najlepsze streetowe looki z ulic Paryża. Podczas trwającego fashion weeku naprawdę można się nimi zainspirować! Sprawdźcie w naszej galerii.  

1/8
Copyright @East News
1/8

2/8
Copyright @Instagram
2/8

3/8
Copyright @Instagram
3/8

4/8
Copyright @Instagram
4/8

5/8
Copyright @East News
5/8

6/8
Copyright @East News
6/8

7/8
Copyright @East News
7/8

8/8
Copyright @East News
8/8

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.