Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Viva!, luty 2016
Fot. Getty Images
MODOWY RADAR BARBARY ŁUBKO

Najbardziej stylowa para roku? Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

BARBARA ŁUBKO 27 listopada 2016 08:15
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Viva!, luty 2016
Fot. Getty Images

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Ona - delikatna blondynka, on - „prawdziwy”, odrobinę „dziki” mężczyzna. Mogliby uchodzić za taką stereotypową parę… Ale to złudne przekonanie.

 

Warnke uwielbia mocne, wyraziste stylizacje, nie boi się zmysłowych ubrań, potrafi seksownie eksponować ciało. Stramowski na wielkich galach zachwyca eleganckimi strojami. Świetnie czuje się w garniturach. Potrafi być grzecznym facetem.

 

Razem błyszczą najmocniej

Osobno wyglądają świetnie, ale tak naprawdę dopiero razem błyszczą najmocniej. Może to zasługa miłości?

Często dobierają swoje stylizacje tak, żeby tworzyły spójną całość. Dżinsy plus skórzana kurtka to klasyka, która sprawdza się zawsze. Kasia i Piotr lubią ten duet nosić na luzie, odrobinę nonszalancko.

 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fot. East News

 

Zachwycają wieczorowymi kreacjami

Jestem pod wielkim wrażeniem ich wieczorowych stylizacji, które często dyskretnie nawiązują do stylu retro. Podobnie zresztą jak piękna suknia ślubna Kasi projektu Gosi Baczyńskiej.

 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fot. Instagram Katarzyna Warnke

 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fot. Instagram Katarzyna Warnke

 

Oryginalne dodatki

Para przywiązuje uwagę do szczegółów i stawia na oryginalność. Podobają mi się obrączki, które wybrali dla siebie. Stworzone zostały przez polską markę biżuteryjną Beller.

 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fot. Instagram Piotra Stramowskiego

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke nie chce jechać do Hollywood. Dlaczego?​

 

*Barbara Łubko jest szefową działów Mody w magazynach „VIVA!” i „URODA ŻYCIA”

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.