Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Geri Halliwell ze Spice Girls zaaranżowała swój ogród w stylu Pałacu Buckingham!

Ogrom przepięknej zieleni robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 13 lipca 2020 15:30
Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram

Odkąd zespół Spice Girls oficjalnie zakończył swoją działalność artystyczną, każda z jego członkiń poszła w swoją stronę. Geri Halliwell, nazywana za czasów muzycznej kariery Ginger Spice, prowadzi obecnie bardzo poukładane życie, wychowując wraz z mężem dwójkę dzieci. Chętnie udziela się również charytatywnie, a jej prawdziwą pasją stało się pielęgnowanie niesamowitego ogrodu, który zaaranżowała w swojej posiadłości. Nie da się ukryć, że wygląda niczym inspiracja Pałacem Buckingham!

Ogród Geri Halliwell jednym z najpiękniejszych w 2020 roku

Dwukrotnie związana z zespołem Spice Girls wokalistka, ostatecznie wybrała w swoim życiu drogę odbiegającą od muzyki. Spełnia się między innymi jako ambasadorka dobrej woli UNESCO oraz pracownik ośrodka opieki nad chorymi na raka piersi kobietami. Aktywnie uczestniczy również w działaniach Fundacji Księcia Karola, a z Pałacem Buckingham połączyło ją coś jeszcze… zamiłowanie do ogrodów. Ostatnie zdjęcie gwiazdy na Instagramie wyjaśniło dokładnie, o co chodzi!

Pełen zieleni królewski ogród Geri Halliwell

Gwiazda, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, pokazała niedawno zdjęcie ogromnego, zielonego terenu, który zagospodarowała jako przepiękny ogród w stylu Pałacu Buckingham. Inspirowane królewskimi terenami zielonymi, równo przycięte żywopłoty wprawiły internautów w podziw! Na zdjęciu gwiazda wraz z rodziną zajada się świeżymi malinami, prosto z ogrodowego krzewu. Trzeba przyznać, że posiadłość i teren wokół niej robi ogromne wrażenie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pick then eat - Raspberries! yum 😋 I use do this when I was little 🧚‍♀️ what did you use to do ?

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello lovelies ! have a great week .. 🧡.

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning lovelies! 😘

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.