Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Geri Halliwell ze Spice Girls zaaranżowała swój ogród w stylu Pałacu Buckingham!

Ogrom przepięknej zieleni robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 13 lipca 2020 15:30
Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram

Odkąd zespół Spice Girls oficjalnie zakończył swoją działalność artystyczną, każda z jego członkiń poszła w swoją stronę. Geri Halliwell, nazywana za czasów muzycznej kariery Ginger Spice, prowadzi obecnie bardzo poukładane życie, wychowując wraz z mężem dwójkę dzieci. Chętnie udziela się również charytatywnie, a jej prawdziwą pasją stało się pielęgnowanie niesamowitego ogrodu, który zaaranżowała w swojej posiadłości. Nie da się ukryć, że wygląda niczym inspiracja Pałacem Buckingham!

Ogród Geri Halliwell jednym z najpiękniejszych w 2020 roku

Dwukrotnie związana z zespołem Spice Girls wokalistka, ostatecznie wybrała w swoim życiu drogę odbiegającą od muzyki. Spełnia się między innymi jako ambasadorka dobrej woli UNESCO oraz pracownik ośrodka opieki nad chorymi na raka piersi kobietami. Aktywnie uczestniczy również w działaniach Fundacji Księcia Karola, a z Pałacem Buckingham połączyło ją coś jeszcze… zamiłowanie do ogrodów. Ostatnie zdjęcie gwiazdy na Instagramie wyjaśniło dokładnie, o co chodzi!

Pełen zieleni królewski ogród Geri Halliwell

Gwiazda, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, pokazała niedawno zdjęcie ogromnego, zielonego terenu, który zagospodarowała jako przepiękny ogród w stylu Pałacu Buckingham. Inspirowane królewskimi terenami zielonymi, równo przycięte żywopłoty wprawiły internautów w podziw! Na zdjęciu gwiazda wraz z rodziną zajada się świeżymi malinami, prosto z ogrodowego krzewu. Trzeba przyznać, że posiadłość i teren wokół niej robi ogromne wrażenie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pick then eat - Raspberries! yum 😋 I use do this when I was little 🧚‍♀️ what did you use to do ?

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello lovelies ! have a great week .. 🧡.

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning lovelies! 😘

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.