Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Geri Halliwell ze Spice Girls zaaranżowała swój ogród w stylu Pałacu Buckingham!

Ogrom przepięknej zieleni robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 13 lipca 2020 15:30
Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram

Odkąd zespół Spice Girls oficjalnie zakończył swoją działalność artystyczną, każda z jego członkiń poszła w swoją stronę. Geri Halliwell, nazywana za czasów muzycznej kariery Ginger Spice, prowadzi obecnie bardzo poukładane życie, wychowując wraz z mężem dwójkę dzieci. Chętnie udziela się również charytatywnie, a jej prawdziwą pasją stało się pielęgnowanie niesamowitego ogrodu, który zaaranżowała w swojej posiadłości. Nie da się ukryć, że wygląda niczym inspiracja Pałacem Buckingham!

Ogród Geri Halliwell jednym z najpiękniejszych w 2020 roku

Dwukrotnie związana z zespołem Spice Girls wokalistka, ostatecznie wybrała w swoim życiu drogę odbiegającą od muzyki. Spełnia się między innymi jako ambasadorka dobrej woli UNESCO oraz pracownik ośrodka opieki nad chorymi na raka piersi kobietami. Aktywnie uczestniczy również w działaniach Fundacji Księcia Karola, a z Pałacem Buckingham połączyło ją coś jeszcze… zamiłowanie do ogrodów. Ostatnie zdjęcie gwiazdy na Instagramie wyjaśniło dokładnie, o co chodzi!

Pełen zieleni królewski ogród Geri Halliwell

Gwiazda, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, pokazała niedawno zdjęcie ogromnego, zielonego terenu, który zagospodarowała jako przepiękny ogród w stylu Pałacu Buckingham. Inspirowane królewskimi terenami zielonymi, równo przycięte żywopłoty wprawiły internautów w podziw! Na zdjęciu gwiazda wraz z rodziną zajada się świeżymi malinami, prosto z ogrodowego krzewu. Trzeba przyznać, że posiadłość i teren wokół niej robi ogromne wrażenie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pick then eat - Raspberries! yum 😋 I use do this when I was little 🧚‍♀️ what did you use to do ?

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello lovelies ! have a great week .. 🧡.

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning lovelies! 😘

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.