Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Geri Halliwell ze Spice Girls zaaranżowała swój ogród w stylu Pałacu Buckingham!

Ogrom przepięknej zieleni robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 13 lipca 2020 15:30
Ogród Geri HAlliwell w stylu Pałacu Buckingham
Fot. Instagram

Odkąd zespół Spice Girls oficjalnie zakończył swoją działalność artystyczną, każda z jego członkiń poszła w swoją stronę. Geri Halliwell, nazywana za czasów muzycznej kariery Ginger Spice, prowadzi obecnie bardzo poukładane życie, wychowując wraz z mężem dwójkę dzieci. Chętnie udziela się również charytatywnie, a jej prawdziwą pasją stało się pielęgnowanie niesamowitego ogrodu, który zaaranżowała w swojej posiadłości. Nie da się ukryć, że wygląda niczym inspiracja Pałacem Buckingham!

Ogród Geri Halliwell jednym z najpiękniejszych w 2020 roku

Dwukrotnie związana z zespołem Spice Girls wokalistka, ostatecznie wybrała w swoim życiu drogę odbiegającą od muzyki. Spełnia się między innymi jako ambasadorka dobrej woli UNESCO oraz pracownik ośrodka opieki nad chorymi na raka piersi kobietami. Aktywnie uczestniczy również w działaniach Fundacji Księcia Karola, a z Pałacem Buckingham połączyło ją coś jeszcze… zamiłowanie do ogrodów. Ostatnie zdjęcie gwiazdy na Instagramie wyjaśniło dokładnie, o co chodzi!

Pełen zieleni królewski ogród Geri Halliwell

Gwiazda, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, pokazała niedawno zdjęcie ogromnego, zielonego terenu, który zagospodarowała jako przepiękny ogród w stylu Pałacu Buckingham. Inspirowane królewskimi terenami zielonymi, równo przycięte żywopłoty wprawiły internautów w podziw! Na zdjęciu gwiazda wraz z rodziną zajada się świeżymi malinami, prosto z ogrodowego krzewu. Trzeba przyznać, że posiadłość i teren wokół niej robi ogromne wrażenie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pick then eat - Raspberries! yum 😋 I use do this when I was little 🧚‍♀️ what did you use to do ?

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello lovelies ! have a great week .. 🧡.

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning lovelies! 😘

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.