Publiczność wychodziła w trakcie występu!

Rafał Kowalski 27 maja 2019 19:59

Siedem lat po wspólnym występie podczas ceremonii zamknięcie igrzysk olimpijskich w Londynie, grupa Spice Girls znów się reaktywowała. Piosenkarki w okrojonym składzie – bez Victorii Beckham – rozpoczęły trasę koncertową, na którą czekały tysiące fanów. Niestety, pierwszy występ przeszedł do historii jako ogromne niepowodzenie Mel B., Mel C., Emmy i Geri…

Pierwszy występ Spice Girls od 2012 roku. Co nie wyszło?

Kilkanaście tysięcy osób zgromadzonych na stadionie Croke Park czekało na kilka godzin fantastycznej zabawy przy swoich ulubionych przebojach sprzed lat. Wśród widzów był nawet premier Irlandii. Niestety, przez rażące błędy techników, posiadacze filetów wartych 700zł narzekali na dźwięk. „To bardzo rozczarowujące. Nie dało się tego słuchać!”, „Coś jest nie tak, gdy wszyscy na koncercie Spice Girls siedzą, bo nikt nie ma pojęcia, która piosenka jest wykonywana, ponieważ dźwięk jest naprawdę TAK zły”, to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w internecie.

Nie możemy nie wspomnieć o pozytywnych. Tych też było mimo wszystko sporo. „Nigdy nie uśmiechałam się na koncercie tak bardzo, jak dzisiejszego wieczoru. Dziękuję za najlepszą noc w życiu”, „Widziałam na żywo Spice Girls. Co za chwila. Brak słów. Spełniło się marzenie z dzieciństwa”, pisali w sieci fani grupy. Ci, dla których ważne były słowa piosenek i aktualna forma wokalna artystek, w dużej mierze wyszli z show przed jego zakończeniem…

W internecie już pojawiły się komentarze osób, które planują walczyć o zwrot pieniędzy wydanych na bilety. A jak same członkinie Spice Girls były zadowolone z koncertu? „Gdy dziewczyny zeszły ze sceny, Mel B od razu zaczęła krzyczeć "Natychmiast napijmy się shotów!". Spicetki kupiły tequilę wszystkim osobom zaangażowanym w trasę, od tancerzy, po techników i managerów”, podał Daily Mail. Panie podobno opijały… sukces. W sumie oprawa koncertu wyglądała pięknie. Zobaczcie sami! 

1/5
Spice Girls, koncert w Irlandii
Copyright @SplashNews.com/East News
1/5

Zespół rozpoczął trasę od irlandzkiego Dublina

2/5
Copyright @ONS
2/5

Nie było z nimi Victorii Beckham

3/5
Spice Girls, koncert w Irlandii
Copyright @SplashNews.com/East News
3/5

Wokalistki dwoiły się i troiły, ale część widzów wyszła...

4/5
Spice Girls, koncert w Irlandii
Copyright @SplashNews.com/East News
4/5

Dźwiękowcy nie podołali wyzwaniu

5/5
Copyright @
5/5

Czekaliście na powrót Spice Girls?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.