Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA
O tym się mówi!

Świąteczny look Małgorzaty Rozenek-Majdan: podpowiadamy, gdzie kupisz ubrania w szkocką kratę!

To print idealny na Boże Narodzenie 2021!

Aleksandra Frankowska 8 grudnia 2021 13:27
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła swój pierwszy, autorski butik. Marka modowa Mrs. Drama prężnie się rozwija i od teraz ubrania projektu Rozenek można kupić również stacjonarnie. Na uroczystym otwarciu, prezenterka ubrana była w ubrania swojej marki w przepiękną, czerwoną kratę w stylu szkockim. To zestaw idealny na Boże Narodzenie 2021! 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan: „Nie żyję dla pracy. Dla mnie nadrzędną wartością jest rodzina”

Szkocka krata w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Garnitur, który wybrała na otwarcie Małgorzata Rozenek-Majdan, cudownie oddawał atmosferę zbliżających się świąt. Szkocka, czerwona krata to akcent bardzo często wybierany właśnie w tym magicznym okresie. Do tweedowej marynarki i cygaretek z tego samego materiału, Rozenek dobrała klasyczne czarne szpilki i ledwo widoczny, obcisły czarny top. Wzór ten na myśl od razu przywołuje Boże Narodzenie 2021, które bezwzględnie kojarzy się z kolorem czerwonym. Krata jest niezwykle odświętna, a więc idealna na któryś ze świątecznych dni spędzonych z rodziną przy stole. Print perfekcyjnie można zestawić z czernią - szpilkami, rajstopami, marynarką czy topem. Sam w sobie jest doskonałą bazą stylizacyjną, która zwraca uwagę i podkreśla urodę zarówno blondynek, jak i brunetek. 

Sprawdziliśmy oferty butików, aby znaleźć podobne ubrania, które mogą zainspirować Was do bożonarodzeniowych stylizacji w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan.  

sukienka-w-krate-czerwony-w-krate.jpg
Fot. Bon Prix

Bon Prix, 134,99 zł

Cropp
Fot. Cropp

Cropp, 89,99 zł

House
Fot. House

HOUSE, 89,99 zł

Pinko
Fot. Pinko

PINKO, 989 zł

Bon Prix
Fot. Bon Prix

Bon Prix, 269,99 zł

River Island, 439,90 zł

Superdry
Fot. Superdry

Superdry, 299 zł

Renee
Fot. Renee

Renee, 159,99 zł

Renee
Fot. Renee

Renee, 129,99 zł

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?