Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA
O tym się mówi!

Świąteczny look Małgorzaty Rozenek-Majdan: podpowiadamy, gdzie kupisz ubrania w szkocką kratę!

To print idealny na Boże Narodzenie 2021!

Aleksandra Frankowska 8 grudnia 2021 13:27
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła swój pierwszy, autorski butik. Marka modowa Mrs. Drama prężnie się rozwija i od teraz ubrania projektu Rozenek można kupić również stacjonarnie. Na uroczystym otwarciu, prezenterka ubrana była w ubrania swojej marki w przepiękną, czerwoną kratę w stylu szkockim. To zestaw idealny na Boże Narodzenie 2021! 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan: „Nie żyję dla pracy. Dla mnie nadrzędną wartością jest rodzina”

Szkocka krata w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Garnitur, który wybrała na otwarcie Małgorzata Rozenek-Majdan, cudownie oddawał atmosferę zbliżających się świąt. Szkocka, czerwona krata to akcent bardzo często wybierany właśnie w tym magicznym okresie. Do tweedowej marynarki i cygaretek z tego samego materiału, Rozenek dobrała klasyczne czarne szpilki i ledwo widoczny, obcisły czarny top. Wzór ten na myśl od razu przywołuje Boże Narodzenie 2021, które bezwzględnie kojarzy się z kolorem czerwonym. Krata jest niezwykle odświętna, a więc idealna na któryś ze świątecznych dni spędzonych z rodziną przy stole. Print perfekcyjnie można zestawić z czernią - szpilkami, rajstopami, marynarką czy topem. Sam w sobie jest doskonałą bazą stylizacyjną, która zwraca uwagę i podkreśla urodę zarówno blondynek, jak i brunetek. 

Sprawdziliśmy oferty butików, aby znaleźć podobne ubrania, które mogą zainspirować Was do bożonarodzeniowych stylizacji w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan.  

sukienka-w-krate-czerwony-w-krate.jpg
Fot. Bon Prix

Bon Prix, 134,99 zł

Cropp
Fot. Cropp

Cropp, 89,99 zł

House
Fot. House

HOUSE, 89,99 zł

Pinko
Fot. Pinko

PINKO, 989 zł

Bon Prix
Fot. Bon Prix

Bon Prix, 269,99 zł

River Island, 439,90 zł

Superdry
Fot. Superdry

Superdry, 299 zł

Renee
Fot. Renee

Renee, 159,99 zł

Renee
Fot. Renee

Renee, 129,99 zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.