Małgorzata Roenek-Majdan
Fot. Instagram @mrozenek/P&C/CCC
GET THE LOOK

GET THE LOOK: Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych butach na zimę!

Wiemy, gdzie je kupić i ile kosztują. Będziecie w szoku!

Aleksandra Frankowska 7 grudnia 2021 13:27
Małgorzata Roenek-Majdan
Fot. Instagram @mrozenek/P&C/CCC

Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale radzi sobie w roli businesswoman. Jej marka modowa Mrs. Drama świetnie działa i odnosi kolejne  sukcesy. Żona Radosława Majdana na swoim Instagramie pokazała najnowsze zdjęcie w zimowej stylizacji, do której dobrała buty z kolekcji CCC. Wiemy, ile kosztują oraz w jaki sposób skomponować cały strój Rozenek-Majdan.

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje Mikołajki 2021

Małgorzata Rozenek-Majdan w butach z kolekcji CCC

Chociaż celebrytka lubuje się w ekskluzywnych markach, co jakiś czas można zobaczyć ją również w produktach z sieciówek. Tym razem postawiła na czarne, długie kozaki z ciężkim dołem i łańcuchem, które można dostać w CCC. To marka Quazi, a buty dostępne są w świetnej cenie, jedynie 249,99 zł. Cała stylizacja Rozenek-Majdan inspirowana jest szkolnym mundurkiem. Oversizeowa marynarka w paski, mini spódniczka, biała koszula, szary szal oraz długie buty, przypominające podkolanówki. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan, która zjawiskowo szybko wróciła do formy po trzeciej ciąży, wygląda doskonale. Długie kozaki podkreślają jej zgrabne nogi, a proste włosy dodają dziewczęcości.

Ubierz się jak Małgorzata Rozenek-Majdan

Zajrzeliśmy do sklepów, aby poszukać poszczególnych elementów stylizacji, które pozwolą odtworzyć strój celebrytki. Buty to oczywiście marka Quazi, którą znajdziecie w CCC. Ten model dostępny jest w cenie 249,99 zł. Marynarkę w paski znajdziecie w sklepie Otrium w cenie 290 zł, białą koszulę zaś w Mohito za 69,99 zł. Całość dopełnijcie szalikiem marki Montego za 42,99 zł.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła co nieco o życiu intymnym swoim i męża

Otrium
Fot. Otrium

Otrium, 290 zł

Mohito
Fot. Mohito

Mohito, 69,99 zł

CCC
Fot. CCC

CCC, 249,99 zł

Montego
Fot. Montego

Montego, 42,99 zł

Wersja premium

Wybierając buty, które ma na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan, można uzupełnić stylizację również częściami produktów z mody premium. Marynarkę w paski znajdziecie w P&C od marki MOVES w cenie 399,99 zł. Do tego koszula Hugo Boss za 399,99 zł oraz szalik Salmone za 399,99 zł. 

Hugo Boss
Fot. Hugo Boss

Hugo Boss, 399,99 zł

Moves
Fot. Moves

MOVES, 399,99 zł

Salmone
Fot. Salmone

Salmone, 399,99 zł

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.