gwiazdy w Mikołajki 2021
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek
O tym się mówi

Nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje Mikołajki 2021

Zobacz wyjątkowe zdjęcia polskich gwiazd

Marta Cieplak 6 grudnia 2021 19:30
gwiazdy w Mikołajki 2021
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

Dziś Mikołajki, a więc symboliczny dzień, który zapoczątkowuje na dobre przygotowania do Bożego Narodzenia. To także dobry pretekst do tego, by przyozdobić dom świątecznymi dekoracjami. I tak właśnie zrobiły polskie gwiazdy, które na Instagramie pokazały swoje domy lub siebie w świątecznym wydaniu. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia.

ZOBACZ TAKŻE: Zestawy kosmetyczne to najlepszy pomysł na prezent

Gwiazdy świętują Mikołajki 2021

Małgorzata Rozenek-Majdan przy okazji Mikołajek zaprosiła na otwarcie butiku swojej marki modowej Mrs. Drama. A zrobiła to w iście gwiazdorskim i świątecznym stylu – na zdjęciu pozuje w białej koszuli i pięknej rozkloszowanej spódnicy w kratkę, na tle bożonarodzeniowych dekoracji. W butiku postawiono też ogromną choinkę, a pod nią prezenty.

Martyna Wojciechowska, jak co roku, pokazała zdjęcie w czapce świętego Mikołaja. Musimy przyznać, że wygląda w niej uroczo.

Z kolei projektantka i stylistka Zosia Ślotała zapozowała do zdjęcia ze świąteczną... skarpetą! W tle widać girlandę z uroczymi drewnianymi zabawkami choinkowymi. „Z Kamilem ustaliliśmy że w Mikołajki przychodzą elfy i zostawiają drobiazgi w skarpetach”, napisała pod postem.

W bardzo podobnym klimacie zdjęcie wrzuciła na swój feed także Katarzyna Glinka

„Czy małe rzeczy cieszą ???? Mnie BARDZO!!!!! Drobne upominki, rozpalony kominek, herbata z imbirem na początek dnia … Na mnie to działa🙌 Nie czekaj aż przyjdzie taki dzień kiedy będzie idealnie. Znikną problemy, a Ty odetchniesz pełną piersią. Życie takie nie jest… Uczę się być szcześliwą z tym co jest teraz.
Inaczej może zabraknąć czasu 😜 Udanych Mikołajek !!!!🎅🏻🤶🏻🌲🎄”
napisała pod postem.

Karolina Pisarek z okazji Mikołajek zapozowała natomiast przy choince, choć nie w jej mieszkaniu. Ale może zainspiruje się tymi kolorami i podobną zobaczymy niedługo w jej domu? Wyznała też przy okazji, że uwielbia robić niespodzianki swoim bliskim. A Mikołajki są do tego najlepszą okazją.

Całą rodzinę pokazał 6 grudnia Kamil Grosicki. On, żona i syn pozują w niemal identycznych swetrach, które idealnie komponują się z kubkami na stoliku obok. Piłkarz napisał przy okazji, że w tym roku święta spędzą w Polsce i że będą dzięki temu wyjątkowe.

Które ze zdjęć podoba Wam się najbardziej? Macie już u siebie podobne dekoracje? Jeśli nie, to może zainspirują Was te zdjęcia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.